Na stronie “Edukacja” znajdują się przekierowania na inne strony z informacjami o:
 
1. “Jak zarabiać pieniądze, jak otrzymać za darmo samochód”, po wejściu na tą zakładkę zostaniesz przekierowany na inną stronę (otworzy się w nowym okienku) na której znajduje się wiele filmów związanych z zarabianiem pieniędzy w tym omówiony system “Softmarketingu – zobacz to zanim podejmiesz decyzję” na którym oparty jest sukces firmy DuoLife oraz film z informacją “Jak zacząć właściwie biznes oparty o Softmarketing” i wiele innych filmów związanych z biznesem i zarabianiem pieniędzy.
 
2. “Wszystko o produktach DuoLife”, wchodząc z kolei na tą zakładkę zostaniesz przekierowany na stronę która otworzy się w nowym oknie, na tej stronie znajdziesz sporo materiałów filmowych o produktach DuoLife.
 
3 Kolejne przekierowanie jest na podstronę ” Szukasz rozwiązania na zarabianie z domu” tutaj zostaniesz przekierowany na inną stronę, skąd po uzupełnieniu danych dostaniesz na swój adres email materiały z których dowiesz się w jaki sposób możesz zarabiać pieniądze pracując z domu. Są to materiały opracowane bezpośrednio przez firmę DuoLife, bardzo szeroki zasób wiedzy, z tych filmów dowiesz się wszystkiego o biznesie DuoLife, o systemie softmarkertingu, czy o produktach które firma produkuje.
 
a ponadto jest tutaj przekierowanie na Blog i kontakt do mnie