Witam.

nazywam się Mirosław Bugajski. Przez ostatnie 27 lat współpracowałem z dziesiątkami firm z wielu różnych branż, na terenie Polski ale też Europy, Ameryki i Azji, zarządzając, organizując pracę, budując struktury. Posiadam wiedzę teoretyczną (jestem absolwentem dwóch wyższych uczelni w Krakowie: Politechniki Krakowskiej i Akademii Ekonomicznej) a przede wszystkim praktyczną.

Przez lata aktywności w biznesie zdobyłem bardzo bogate doświadczenie. Poznałem świat biznesu od wewnątrz i problemy, z którymi na co dzień zmagają się ludzie prowadzący swoje firmy. Osoby te często posiadają pieniądze, ale nie mają czasu, a jeszcze częściej po opłaceniu wszystkich rachunków, podatków, wynagrodzeń pracowników, itp. nie mają ani pieniędzy, ani czasu dla siebie i swoich bliskich. Biznes wymaga wytrwałości i olbrzymiego zaangażowania, często 7 dni w tygodniu, dlatego o ludziach prowadzących własną działalność często mówi się, że to biznes ma ich, a nie oni biznes. 

Kilkanaście lat temu pierwszy raz spotkałem się biznesem sieciowym i od tego czasu uważnie się mu przyglądam. Poznałem wiele firm oraz osób, które osiągały i osiągają w nim sukcesy. Zafascynował mnie szczególnie styl ich życia, ich wewnętrzny spokój wynikający z braku codziennych stresów związanych z prowadzeniem biznesu (ponieważ całą produkcją, logistyką, magazynowaniem, fakturowaniem, itp. zajmuje się firma, z którą współpracują). Mogę wskazać dziesiątki plusów biznesu sieciowego. 

Ponad 10 lat temu zdecydowałem się rozpocząć współpracę z amerykańską firmą, która wchodziła na teren Europy. Zacząłem osiągać niezłe wyniki, ale po dwóch latach współpracy firma została sprzedana przedsiębiorstwu z zupełnie innej branży. Nie było to zgodne z moimi standardami współpracy, dlatego wycofałem się. Zrozumiałem wtedy jednak, na co należy zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o współpracy i wyciągnąłem odpowiednie wnioski. Kilka lat temu zaangażowałem swój czas w działalność w firmę, z którą obecnie współpracuję. Poznałem ją i zobaczyłem ogromny potencjał w niej drzemiący. Na początku współpracowałem nieregularnie, ponieważ byłem zajęty innymi tradycyjnymi biznesami, z których jednak z czasem się wycofałem. Obecnie na 100% zaangażowany jestem w ten biznes. Jest on według mojej, i nie tylko mojej opinii, biznesem na lata. Każdy może go prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi, i nieważne czy mieszka się w dużym mieście, czy na wsi, nieważne jakie ma się wykształcenie, nieważne jakie posiada się doświadczenie. Pracować można w różny sposób, np. poprzez internet, odnosząc spektakularne sukcesy na rynku lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Wiedzę nt. prowadzenia działalności można czerpać ze spotkań z ludźmi, którzy odnieśli sukces, oraz dzięki szkoleniom i materiałom szkoleniowym. Gwarantowane jest to, że wytrwałość, innowacyjność, osobiste zaangażowanie przynoszą w tym biznesie oczekiwany sukces.

Współpraca:

Rozpoczynając współpracę ze mną otrzymasz z mojej strony pełne wsparcie i wiedzę, w jaki sposób budować ten biznes przez internet jak i stacjonarnie aby zarabiać pieniądze. Otrzymasz wskazówki jak korzystać i używać materiały szkoleniowe opracowane przez firmę: Virtual Presenter oraz materiały opracowane przez osoby z którymi współpracuje na co dzień: system szkoleniowy BHS 24 (business-help-system 24), otrzymasz dostęp do zamkniętych grup w mediach społecznościowych (FB, Telegram, itp) w których poznasz ludzi takich samych jak Ty, którzy już zarabiają i z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem biznesowym, ponadto dostęp do zoom-ów szkoleniowych które odbywają się regularnie przez internet, no i oczywiście zaproszenie do wspólnych wyjazdów integracyjno-szkoleniowych.

Aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

W 10 punktach wyjaśnię Tobie mój biznes DuoLife.

Poniżej w punktach, przedstawię Tobie co robię, w jaki sposób to robię  i dlaczego każdy może to robić:

1.Kim jestem i czym się zajmuje?

Jestem przedsiębiorcą i działam w branży e-commerce, buduję sieć dystrybucji produktów dla międzynarodowej firmy DuoLife, w ten sposób realizuję swoje marzenia.

2.Czym jest firma DuoLife?
DuoLife jest polską firmą zajmującą się dystrybucją naturalnych suplementów oraz kosmetyków, która wprowadziła na rynek filozofię SoftMarketingu a swój biznes buduje w oparciu o model, jakim jest Access Marketing

3. Czym jest SoftMarketing?

SoftMarketing to filozofia stawiająca człowieka w centrum uwagi oparta o trzy filary, biznes, zdrowie i rozwój osobisty, który jest kluczem do sukcesu. To dzięki rozwojowi osobistemu tak wielu ludzi zmieniło swoje życie na lepsze.

4.Czym jest Access Marketing?

Access Marketing – inaczej marketing dostępu, to najnowsza forma marketingu, łącząca w sobie kilka znanych nam już form marketingowych takich, jak: network marketing, franczyza, konwencjonalny handel detaliczny i hurtowy (sklepy), marketing katalogowy, marketing internetowy i usługi.

Samo słowo Access oznacza dostęp, ja udzielam dostępu kolejnym osobom do możliwości kupowania produktów oraz zarabiania pieniędzy.

5. Za co otrzymujesz wynagrodzenie?

Mój dochód ma charakter powtarzalny, otrzymuję wynagrodzenie jako procent z obrotu za sprzedany produkty przez Firmę DuoLife, która to sprzedaż powstała w wyniku mojego bezpośredniego lub pośredniego działania. Zarabiam za każdym razem, kiedy sieć przeze mnie zbudowana dokona zakupów produktów teraz i w przyszłości.

6. Ile możesz na tym zarobić?

Generalnie nie ma limitów, ale oczywiście są pewne widełki. Prawie dwa tysiące ludzi w tej branży zarabia ponad 2,5 tysiąca miesięcznie. Ponad 500 osób powyżej 5 tysięcy na miesiąc. Rekordziści zarabiają od 100 tysięcy do 300 tysięcy miesięcznie. To co robię staje się coraz bardziej popularne więc prawdziwe rekordy zarobków dopiero są przed nami.

7. Na czym polega Twoja praca?

Zachęcam napotkane osoby w swoim życiu, aby stały się przedsiębiorcami i robiły to co ja robię. Zapraszam je do naszego zespołu odnoszącego ogromne sukcesy. Mamy własny autorski program szkoleń oraz narzędzia ułatwiające budowę biznesu.

8. Dlaczego opłaca Ci się dzielić wiedzą z innymi osobami?

Kiedy nauczę innych tego co robię, oni otrzymują swoje wynagrodzenie, a ja mały procent od ich zarobku. W ten sposób buduję swój dochód pasywny.

9. A co zyskują osoby, którzy się do Was przyłączają?

Każda z osób dołączająca do naszego zespołu ma dostęp do profesjonalnych szkoleń praktycznie za darmo oraz może budować własną sieć i zarabiać pasywnie.

10. Skoro każdy buduje sieć, to kto kupuje produkty?

Każdy z nas jest zarówno osobą budującą sieć jaki i najlepszym swoim klientem, w ten sposób nie potrzebujemy handlować produktami, bo używamy je na własną potrzebę, ze względu na ich wysoką jakość oraz wszechstronne zastosowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu tworzy się szybko rozwijająca sieć dystrybucji, w której każdy może zarabiać na produktach, które lubi i kupuje. Dlatego ten model dystrybucji nazywa się marketingiem dostępu. Stale rosnący obrót firmy jest dowodem na to, że to działa. 

Zapraszam do zobaczenia całej prezentacji która dostępna jest w materiałach edukacyjnych, aby dowiedzieć się więcej, tym razem bardzo szczegółowo, ile możesz zyskać korzystając z tej okazji.

Zapraszam Ciebie do kontaktu ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– telefonicznie, lub WhatsApp: +48 732 990 736

Aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Materialy Edukacyjne:

W jaki sposób zacząć zarabiać pieniądze:

W jaki sposób zacząć zarabiać pieniądze we współpracy z firmą DuoLife w marketingu sieciowym

Cześć Nazywam się Mirek Bugajski i pokaże Tobie w jaki sposób dokonać poprawnej rejestracji dzięki której można potem zarabiać pieniądze i/lub kupować produkty z dużym rabatem. A więc po kolei, w jaki sposób rozpocząć zarabianie pieniędzy w marketingu sieciowym przy współpracy z firmą DuoLife., od czego zacząć? Poniżej w kilku punktach wyjaśniam co należy zrobić

Zobacz!