Zarabianie przez internet to świetny sposób na osiągnięcie niezależności finansowej i realizację marzeń. Dzięki pracy zdalnej możesz zarabiać pieniądze z dowolnego miejsca na świecie i cieszyć się wolnością, jakiej nie oferuje tradycyjna praca biurowa, czy tradycyjny biznes. Jednym ze sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet jest marketing sieciowy, zwany również biznesem sieciowym czy MLM (Multi-Level Marketing). W tym modelu biznesowym Twoim celem jest zbudowanie sieci dystrybucji, w marketingu sieciowym nie sprzedajesz, w marketingu sieciowym budujesz sieć osób które same kupują i rekomendują produkty dalej, dzięki temu tworzy się sieć dystrybucji która generuje obroty, a Ty dzięki temu zarabiasz prowizję od wygenerowanych obrotów, za każdym razem kiedy ktoś w Twojej sieci dokona zakupu, co pozwala na uzyskanie dochodu pasywnego. 

Budowa prawdziwej sieci w firmie z która wspólpracuje wymaga pozyskania przez Ciebie 3 osób, możesz to zrobić w dzień, tydzień, miesiąc lub rok, ale załóżmy, że osoba A pozyskuje 3 osoby (B, C i D), a każda z tych osób pozyskuje kolejne 3 osoby. W ten sposób powstaje drugi poziom sieci, składający się z 9 osób. Następnie każda z tych 9 osób pozyskuje kolejne 3 osoby, co daje 27 osób na trzecim poziomie sieci. Kolejne poziomy sieci rosną w podobny sposób, aż do osiągnięcia poziomu, na którym sieć składa się z kilku lub kilkunastu tysięcy osób. Jeżeli tworzysz solidne fundamenty sieci, to sieć zaczyna pracować sama bez Twojej ingerencji. Jest to model matematyczny który w rzeczywistości jest bardziej skompliwany, ale ten przykład może pokazać w jaki sposób od pozyskania 3 osób możemy na przestrzeni czasu zbudować ogromne sieci, a co za tym idzie ogromne pieniądze która ona generuje i bardzo duże pieniądze które możesz dzięki temu zarabiać. Wymaga to konsekwencji, umiejętności i odpowiedniej wiedzy, ale przewaga marketingu sieciowego nad innymi sposobami zarabiania pieniędzy jest m.in taka że: możemy go robić w dowolnym miejscu na świecie jeżeli mamy tylko dostęp do internetu, nie musimy posiadać dużego wkładu finansowego, no i daje nam nieograniczone możliwości zarabiania i rozwoju.  Przykładami firm, które oferują marketing sieciowy, są Avon, Herbalife, Amway czy DuoLife. Możesz pracować w dogodnym dla siebie czasie i zbudować swoją karierę w marketingu sieciowym w branży, która Cię interesuje. Dzięki marketingowi sieciowemu możesz zarabiać pieniądze, jednocześnie pomagając innym ludziom w osiągnięciu ich celów.

Poniżej znajdziesz artykuł z którego dowiesz się więcej o możliwościach jakie daje marketing sieciowy:

Jeśli chcesz zacząć zarabiać pieniądze przez internet, ważne jest, abyś miał plan i strategię. Jak to zrobić możesz dowiedzieć się od osoby z którą zaczynasz współpracować. Zastanów się, jakie umiejętności posiadasz i jakie usługi możesz oferować. Zbuduj swoją markę i stwórz portfolio, które pokaże Twoje umiejętności i doświadczenie. Zainwestuj w marketing i promocję, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Pamiętaj, że zarabianie przez internet wymaga samodyscypliny i ciężkiej pracy. Nie oczekuj szybkich wyników, ale bądź cierpliwy i konsekwentny w swoich działaniach. Jeśli będziesz pracował ciężko i wytrwale, z pewnością osiągniesz swoje cele. Dzięki zarabianiu przez internet w systemie marketingu sieciowego możesz osiągnąć niezależność finansową i spełnić swoje marzenia. 

Kim jestem?, nazywam się Mirosław Bugajski i zawodowo zajmuje się marketingiem sieciowym, zwanym również biznesem sieciowym, czy softmarketingiem, pomagam zacząć zarabiać pieniądze  poprzez internet lub w tradycyjny sposób.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com– telefonicznie lub poprzez WhatsApp: +48 732 990 736