Softmarketing system na którym zbudowany jest sukces firmy DuoLife. Czym charakteryzuje się ten system i w jaki sposób możesz zacząć zarabiać pieniądze współpracując z firmą DuoLife.

SoftMarketing to filozofia która stawia człowieka w centrum uwagi oparta o trzy filary zdrowie, biznes i rozwój osobisty, który jest kluczem do sukcesu. Brzmi trochę intrygująco? Jak to wygląda w rzeczywistości? Tak więc po kolei: 

Człowiek z centrum uwagi co to znaczy? To znaczy że firma robi wszystko aby na pierwszym planie był człowiek, nie biznes ale człowiek, sam kilkukrotnie przekonałem się o tym że problemy pojedynczych osób, członków Klubu DuoLife załatwiane są szybko, sprawnie i z wielką starannością i w zdecydowanej większości na korzyść Klubowicza.

Zdowie – Firma DuoLife dzięki produkowanym przez siebie produktom wychodzi naprzeciw współczesnego świata, ludzie w każdym zakątku ziemi potrzebują produktów najwyższej jakości, potrzebują produktów dzięki którym będą mogli prawidłowo zadbać o właściwa kondycje swojego organizmu, właściwie zadbać o swoje zdrowie. Biznes – Funkcjonująca w ramach softmarketingu firma DuoLife rozwija się dynamicznie, będąc interesującym miejscem dla osób które w innowacyjnym modelu biznesowym mają szansę na osiągniecie mierzalnych sukcesów. Można powiedzieć że DuoLife to rewolucja w myśleniu biznesowym. 

Rozwój osobisty, DuoLife daje możliwość podniesienia własnych kompetencji oraz nabycia nowych umiejętności. Firma edukuje ludzi będących w Klubie DuoLife a co za tym idzie stwarza im dobre warunki do poprawy jakości życia. Firma organizuje wiele różnych cyklicznych wydarzeń, w trakcie których pod okiem specjalistów można poznać tajniki bycia efektywnym, oraz pogłębiać swoją wiedzę oraz otrzymać dawkę inspiracji i motywacji.

Warto wiedzieć że DuoLife jest polską firmą, działająca już 10 lat na rynkach międzynarodowych, firma która wprowadziła na rynek filozofię SoftMarketingu a swój biznes buduje w oparciu o model jakim jest Access Marketing. Access Marketing to inaczej marketing dostępu, to najnowsza forma marketingu, łącząca w sobie kilka znanych nam już form marketingowych takich, jak: marketing sieciowy, franczyza, konwencjonalny handel detaliczny i hurtowy (sklepy), marketing katalogowy, marketing internetowy i usługi.

W książce Joanny Gdaniec i Norberta Janeczka “Softmarketing” omówiony został innowacyjny modelu biznesowym, na którym oparty został sukces DuoLife. Książka skierowana do tych osób, którzy chcą brać od życia jak najwięcej i dążą do nieustannego rozwoju. Przedstawia ona nowatorskie spojrzenie na biznes, tworzony w oparciu o fundamentalne wartości i skuteczne strategie, dzięki którym można stale iść do przodu i realizować najskrytsze marzenia. 

Pamiętaj, że na świecie jest tylko jedna osoba, której naprawdę zależy, by Twoje życie i obecna sytuacja nieustannie ulegały poprawie – to TY

Co muszę zrobić aby zacząć zarabiać pieniądze w systemie Softmarketingu we współpracy z firmą DuoLife:
1. Musisz zarejestrować swoje konto jako Klubowicz w firmie DuoLife, jeżeli chcesz aby Twoje konto było na firmę, to po zarejestrowaniu swojego konta zwracasz się do firmy z prośbą o przekształcenie Twojego konta na konto firmowe.

2. Angażujesz się w budowę sieci, w momencie współpracy ze mną otrzymujesz pełne wsparcie, dostęp do szkoleń materiałów oraz oczywiście wiedzę jak to osiągnąć. Zaczynasz zarabiać pieniądze a to znaczy że Twoja sieć generuje obroty, i po osiągnięciu rangi Kierownika Zespołu i obrotów powtarzalnych na poziomie minimum 30 tysięcy punktów miesiecznie zaczynasz brać udział w Programie Samochodowym firmy DuoLife. Pamiętaj że im wyższe obroty generuje sieć budowana przez Ciebie to poza wyższym wynagrodzeniem, otrzymujesz wyższy model samochodu albo wyższe dofinansowanie do Twojego samochodu.

Zarejestruj swoje konto jako Klubowicz:

Skontaktuj się ze mną:

Jeżeli masz problem z rejestracją, zapoznaj się z artykułem:

Po rejestracji jako Klubowicz, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:
– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 
– możesz wybrać dowolny nawet jeden produkt, ale pamiętaj że jeżeli wybierzesz produkty łącznie w trakcie zamówienia poniżej 250 pkt to otrzymasz ceny Klienta Preferowanego tj. około 15% taniej, zostaniesz umieszczony w strukturze, co może być dla Ciebie, za jakiś, czas jeżeli zdecydujesz się na szerszą współpracę z firmą lub tylko zakup produktów DuoLife bardzo korzystne, jeżeli pod Tobą zbudowana będzie sieć,
– aby zostać Klubowiczem, czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, możesz wybrać pakiety lub samodzielnie produkty, pamiętaj że muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów, za zakupione produkty musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych, i chcą zacząć zarabiać, mają świadomość że nie mają dostępu do wszystkich bonusów, ale też wiedzą że zawsze mogą zmienić swoją aktywność na wyższą,
– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów które ułatwiają zarabianie pieniędzy,
– możesz również zarejestrować się jako Klubowicz VIP (zakup za minimum 1000 punktów) oprócz korzyści jakie otrzymujesz przy rejestracji na “Aktywności Biznesowej”, otrzymujesz dodatkowo extra promocje obowiązujące w danym okresie rozliczeniowym, skierowane tylko dla Klubowiczów VIP.
Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)
Pamiętaj! po rejestracji masz 14 dnia na dokonanie zakupu na dowolną kwotę, jeżeli tego nie zrobisz system automatycznie wykreśli Ciebie z systemu.

W razie pytań 

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– ltelefonicznie lub poprzez WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu: