Najprostsza definicja dochodu pasywnego to osiąganie dochodu bez wkładu własnej pracy ani swojego czasu, po spełnieniu określonych warunków początkowych, dzięki temu raz wykonana praca pozwala na czerpanie stałych i systematycznych zysków. Inaczej można dochód pasywny zdefiniować że jest otrzymywany wtedy, gdy raz wykonana praca przynosi zyski bez wkładu pracy i angażowania swojego czasu przez określony czas.

Idea dochodu pasywnego, to sytuacja w której jest wypracowanie sobie tzn. “wolności finansowej” gdzie nie musimy angażować swojego czasu, ani pracy, by czerpać zyski finansowe z naszych działań. Wystarczy, że raz na pewien czas „przypilnujemy biznesu”, jednak nie musimy wkładać w dochód pasywny swojej energii każdego dnia, jak w pracę na etacie. Dlatego często pracę w marketingu sieciowym i późniejszy dochód z tego tytułu określa się dochodem pasywnym ponieważ pojawia się on z czasem bez naszego zaangażowania czyli pracy i czasu, ponieważ wybudowana i budowana przez nas sieć pracuje swoim rytmem i z tego tytułu otrzymujemy dochód.

Dochód pasywny jest przeciwieństwem dochody aktywnego czyli dochodu (wynagrodzenia) otrzymywanego za wykonywaną określoną pracę.

Poniżej przedstawiam kilka przykładów dochodu pasywnego:

– Dochód z tytułu marketingu sieciowego – opisałem powyżej

– Odsetki z depozytów bankowych

– Dochód z wynajmu posiadanych nieruchomości

– Dochody z praw autorskich, licencji, patentów

– Dywidenda z posiadanych akcji

– Posiadanie dużego biznesu z odpowiednią kadrą managerską

– Dochody z programów partnerskich

– Dochody z funduszy inwestycyjnych

– Renta, emerytura 

Jeżeli interesuje Ciebie uzyskanie dochodu pasywnego z tytułu działalności w marketingu sieciowym to aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie albo WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Marketing sieciowy – dla kogo jest to świetny sposób na zarabianie.

Ten artykuł o marketingu sieciowym nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeżeli szukasz prostych wskazówek jak zarobić pieniądze przerwij czytanie. Jest to artykuł przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, dla osób wytrwałych, dla tych osób które chcą zarabiać pieniądze.  Często mówi się i słyszy że marketing sieciowy jest dla wszystkich, i z pewnego punktu widzenia tak jest, ale

Zobacz!

W jaki sposób zacząć zarabiać pieniądze we współpracy z firmą DuoLife w marketingu sieciowym

Cześć Nazywam się Mirek Bugajski i pokaże Tobie w jaki sposób dokonać poprawnej rejestracji dzięki której można potem zarabiać pieniądze i/lub kupować produkty z dużym rabatem. A więc po kolei, w jaki sposób rozpocząć zarabianie pieniędzy w marketingu sieciowym przy współpracy z firmą DuoLife., od czego zacząć? Poniżej w kilku punktach wyjaśniam co należy zrobić

Zobacz!