Klub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów, które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony. Jest to również najbardziej naturalny dla ludzi rodzaj marketingu, ponieważ jeśli jestem z czegoś zadowolony, chętnie podzielę się danym produktem czy usługą z innymi ludźmi. Jak łatwo się domyślić, pierwszym krokiem na naszej drodze do zarabiania z klubem DuoLife jest rejestracja w systemie i wypróbowanie produktów.

Krok 1 – twoja nazwa w klubie i dane do logowania:

Rejestracje zaczynamy od podania podstawowych danych, czyli adresu email, kraju rejestracji, hasła i nazwy, pod jaką będziesz widoczny w klubie. Nazwa to również początek adresu twojego sklepu internetowego. W ramach klubu DuoLife każdy klubowicz otrzymuje własny link partnerski do sklepu z produktami. Link taki wysyłasz osobom, którym chcesz polecić produkty, dzięki temu każdy zakup z twojego linku będzie generował dla Ciebie prowizje. Pamiętaj, żeby przy rejestracji zaznaczyć “KLUBOWICZ”, klubowicze otrzymują wyższe rabaty i są upoważnieni do otrzymywania wynagrodzenia za polecanie produktów, a także brania udziału w programach motywacyjnych np. programie samochodowym. W kolejnych polach uzupełniamy nasze dane osobowe i sposób rozliczania prowizji. W zależności od tego, czy prowadzimy działalność gospodarczą.

Krok 2 – pierwsze zamówienie

Kolejnym krokiem jest wybranie produktów, które chcemy wypróbować. Aby zostać pełnoprawnym klubowiczem DuoLife, należy dokonać zakupu wartego 500 punktów. Ilość punktów podana jest pod ceną danego produktu. Na początek warto wypróbować któryś z gotowych pakietów. Zawierają one szeroki przekrój produktów dostosowanych do celu, jaki chcemy osiągnąć za pomocą suplementacji. Do wyboru mamy między innymi pakiet dla utraty wagi, zwiększenia energii czy obniżenia cholesterolu. Warto przeczytać opisy poszczególnych pakietów, dzięki temu możesz wybrać pakiet idealny dla siebie.

Krok 3 – wybór dodatków

Po wybraniu pakietu, pod listą produktów pojawi się opcja wyboru dodatków i promocji. Np. możemy otrzymać wysyłkę w cenie 1 zł, dodatkowe produkty w promocyjnych cenach czy materiały edukacyjne. Promocje są zróżnicowane w czasie, jednak jest ich na tyle dużo, że zawsze znajdziemy coś, co nas zainteresuje. Oczywiście, jeśli nie chcesz skorzystać z promocji, nie musisz tego robić.

Pod listą promocji podajemy adres do wysyłki i po akceptacji regulaminu przechodzimy do wyboru formy płatności. Do wyboru mamy standardowe formy płatności, czyli: przelew bankowy, płatność przy odbiorze czy płatność online. Konto klubowicza zostaje w pełni aktywowane po dokonaniu płatności za pierwsze zamówienie.

Krok 4 – polecanie produktów

Produkty możesz polecać już od momentu aktywowania konta klubowicza, po zalogowaniu się na stronie DuoLife kliknij swoje imię i przejdź do profilu. W profilu znajdziesz podstawowe informacje takie jak pozycja w klubie, data rejestracji, i twoje linki partnerskie do strony rejestracji i do sklepu.

Jeśli chcesz polecić konkretny produkt z oferty, możesz wejść w link do swojego sklepu, kliknąć produkt i pod zdjęciem produktu znajdziesz link, który możesz wysłać znajomemu.

To tyle, jeśli chodzi o rejestracje w klubie DuoLife, z kolejnych artykułów dowiesz się jakie dodatkowe korzyści czekają na aktywnych klubowiczów!

Ile można zarobić w Klubie DuoLife i jak to osiągnąć?

Jak każdy biznes generujący tak wysokie zarobki trzeba poświęcić mu sporo zaangażowania, i może on stać się dla Ciebie głównym źródłem dochodu. Sprawdź ile można zarobić w Klubie DuoLife.

Zobacz!