Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, ile można zarobić w Klubie DuoLife, musimy zrozumieć, jak działa system. Klub DuoLife to system oparty na idei softmarketingu, o którym pisałem już wcześniej. Pozwala on generować naprawdę duże zarobki, rzędu nawet 15000 – 20000 zł miesięcznie. Jak każdy biznes generujący tak wysokie zarobki trzeba poświęcić mu sporo zaangażowania i może on stać się dla Ciebie głównym źródłem dochodu. Jeśli jednak nie możesz lub nie chcesz angażować się na 100 procent, nic nie stoi na przeszkodzie dorobić do budżetu domowego kwoty rzędu 500, 1000 czy 2000 zł.

Zasada działania systemu jest bardzo prosta. Jako aktywny klubowicz otrzymujesz prowizję za każdy zakup dokonany przez osobę, której polecisz produkty DuoLife. Dobrze rozumiesz, tak długo, jak osoba której polecisz produkty, będzie dokonywać zakupów, z każdego takiego zakupu należą ci się pieniądze. DuoLife kładzie ogromny nacisk na zadowolenie swoich klubowiczów i klientów. Co najważniejsze, szeroka gama produktów pozwala znaleźć coś dla siebie praktycznie każdemu. W ofercie znajdziemy różnorodne produkty codziennego użytku – kosmetyki, suplementy diety, odżywki dla osób aktywnych, a nawet pastę do zębów.

No dobrze, ale ile można zarobić w Klubie DuoLife?

Kwota Twoich zarobków zależy tylko od ciebie! W klubie DuoLife oprócz standardowej prowizji z marży są też dodatkowe bonusy i prowizje. Zwiększają one znacznie potencjał zarobkowy, ale zacznijmy od podstawowej prowizji.

Za każdy zakup poleconej przez Ciebie osoby otrzymujesz punkty. Każdy punkt jest wart 1 zł. Średni koszyk zamówień to około 250 do 500 punktów. Otrzymujesz premię w wysokości 20% wartości punktowej pierwszego zamówienia, czyli średnio między 50 a 100 zł za każde pierwsze zamówienie. Większość osób, które przetestowały produkty DuoLife, zamawia je cyklicznie, co za tym idzie, będziesz otrzymywać prowizję za każde ich zamówienie.

A teraz najciekawszy element klubu DuoLife, każda z osób, które zaprosisz, również może zapraszać swoje osoby i zarabiać. A wtedy TY zarabiasz razem z nią! Otrzymujesz dodatkowe 5% punktów od każdego zakupu osób poleconych przez klubowiczów w twojej grupie! Zaczynasz rozumieć, dlaczego mówię, że to dobry biznes? 🙂

Przykład 1: Zapraszasz do klubu DuoLife 3 osoby, każda z nich kupuje produkty za 500 punktów. 3 x 500 = 1500 punktów = 300zł prowizji dla Ciebie. Każda z zaproszonych przez Ciebie osób zaprasza 3 swoje osoby – i każdy z nowo zaproszonych robi zakupy za 500 punktów. 1500 pkt * 3 osoby = 4500 punktów * 4% daje nam to 180 dodatkowych punktów do twojej prowizji. Łącznie 255 punktów dodatkowy do wypłaty

Przykład 1

A teraz najważniejsze – liczy się to do 5 poziomów w dół. Co prawda na kolejnych poziomach procent prowizji jest odrobinę niższy, ale daje to i tak bardzo ciekawe zarobki. Zakładając, że zaprosisz 3 osoby, każda z nich zaprosi kolejne 3 osoby i tak dalej. To sytuacja wygląda następująco – tabelka poniżej.

PoziomIlość osóbProcent prowizji rabatowejŚr. 250 pkt na osobęŚr. 500 pkt na osobę
135%37.575
294%90180
3274%270540
4813%607.51215
52433%1822.53645
67292%36457290
Do wypłaty:6472.50 zł12945 zł

Jak łatwo zauważyć system softmarketingu pozwala szybko zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. I pomimo tego, że wydają się to bardzo duże liczby, nic nie stoi na przeszkodzie do osiągania jeszcze wyższych prowizji. Dodatkowo Klub DuoLife promuje aktywnych klubowiczów, zwiększając obrót punktowy w swojej grupie, możesz liczyć na awans i dodatkowe benefity takie jak udziały w globalnym obrocie punktowym, luksusowe wycieczki czy nawet nowy samochód klasy premium co rok! Teraz już wiesz, ile można zarobić w Klubie DuoLife, pomówmy więc o awansach – czyli źródłach dodatkowych pieniędzy ;).

Krótko o awansach i średnie zarobki na danym poziomie kariery

Klub DuoLife daje swoim członkom bardzo prosty w swojej budowie plan kariery, opiera się on głównie na ilości punktów generowanych przez ludzi w naszej grupie. Opiszę teraz kilka pierwszych poziomów wraz z szacunkowymi zarobkami na danym poziomie i dodatkami, z jakich można skorzystać.

Poziom 1 – Klubowicz

To poziom startowy w klubie, każda osoba, która zarejestruje się w DuoLife i dokona pierwszego zakupu na poziomie minimalnie 500 punktów, zostaje klubowiczem. Poziom ten pozwala na zakup produktów DuoLife z rabatem klubowym wynoszącym do 40% w zależności od produktu. A także upoważnia do zapraszania nowych osób. Jeśli nie chcesz budować biznesu, a tylko polecać produkty, to na tym poziomie dodatkowo otrzymujesz całkowicie za darmo swój własny sklep internetowy z produktami DuoLife. Wystarczy, że wyślesz link do sklepu osobie, której chcesz polecić produkty i za każdy jej zakup otrzymasz prowizje. Proste prawda?

Poziom 2 – Lider Grupy / Złoty Lider Grupy

Liderem grupy w DuoLife jest osoba, która zaprosiła co najmniej 3 osoby, które zarejestrowały się jako Klubowicz, czyli dokonały zakupu wartego 500 punktów. Na tym stanowisku otrzymujesz prowizję z marży, czyli prowizję za pierwszy zakup zaproszonej osoby, jak również 5% prowizję ze struktury rabatowej, czyli od punktów wygenerowanych przez zaproszone osoby. Średnie zarobki na tym stanowisku oscylują w granicach 250 – 300 zł miesięcznie.

Złotym Liderem Grupy nazywamy osobę, które skutecznie poleciła 3 nowych klubowiczów w ciągu miesiąca od przystąpienia do klubu. Taka osoba oprócz standardowych prowizji lidera ma udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy. Szacunkowe zarobki Złotego Lidera to około 400 zł miesięcznie.

Poziom 3 – Młodszy lider zespołu

Aby otrzymać awans na to stanowisko, obrót punktowy twojej grupy musi przekroczyć 4000 punktów w okresie rozliczeniowym. Osoba na tym stanowisku oprócz prowizji lidera grupy otrzymuje również udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy podobnie jak Złoty Lider Grupy. Szacunkowe zarobki Złotego Lidera to około 400 – 500 zł miesięcznie.

Poziom 4 – Lider zespołu

Poziom lidera zespołu wymaga, aby twoja grupa wykonała łączny obrót na poziomie 8000 punktów. Na tym poziomie jesteś uprawniony do 6% prowizji za obroty twojej struktury kariery, do 5% prowizji ze struktury rabatowej. Dodatkowo otrzymujesz udział w 2% globalnego obrotu punktowego firmy. Średnie miesięczne zarobki lidera zespołu przekraczają 1000 zł.

Poziom 5 – Kierownik zespołu

Awans na Kierownika zespołu wymaga łącznego obrotu punktów powyżej 25000. Na tym etapie kariery otrzymujesz prowizję w wysokości do 10% ze struktury kariery, dodatkowo w dalszym ciągu masz do 5% prowizji ze struktury rabatowej. I podobnie jak na niższych poziomach otrzymujesz udział w 1,5% globalnego obrotu punktowego firmy. Średnie miesięczne zarobki kierownika przekraczają 2500 zł. Dodatkowo od tego poziomu masz możliwość przystąpienia do programu samochodowego dla Kierowników. Szczegóły programu są opisane w innym artykule.

Premie za szybki start i bonusy lojalnościowe

Jeśli działasz w biznesie dynamicznie, Klub DuoLife nagradza cię dodatkowo! Jeśli awansujesz na poziom Lidera Zespołu w ciągu 30 dni, otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 1500 zł. Podobnie, jeśli zostaniesz Kierownikiem Zespołu w ciągu 60 dni od przystąpienia do klubu – otrzymasz bonus w wysokości 3000 zł.

Bonusy lojalnościowe to system gratisów, które otrzymujesz już od drugiego zamówienia. Gratisowe produkty zmieniają się z czasem, jednak zawsze jest to popularny produkt z oferty firmy. Do tej pory jako bonus lojalnościowy można było otrzymać suplementy np. Moja Krew czy zestaw Dzień i Noc.

Teraz już wiesz, ile można zarobić w Klubie DuoLife i pozostała ci decyzja, by zacząć ;).

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!