DuoLife opracowało autorski program motywacyjny,  program samochodowy dla osób aktywnie angażujących się w zarabianie pieniędzy we współpracy z firmą DuoLife. Możesz zdobyć auto swoich marzeń które w 100% będzie opłacało DuoLife dla Ciebie przez rok, po roku możesz zmienić samochód lub nadal go użytkować, Ty ponosisz koszty tylko paliwa (a resztę pokrywa DuoLife: opłaty, serwisy, ubezpieczenie, opony, itp). Od czego należy zacząć aby wziąć udział w Programie samochodowym: po pierwsze musisz być Klubowiczem klubu DuoLife, po drugie Twoja struktura – organizacja którą budujesz musi generować obroty na poziomie minimum 30 000 punktów (każdy produkt ma określoną ilość punktów, kiedy zostaniesz Klubowiczem bardzo szybko to zrozumiesz) w okresie rozliczeniowym (przyjmijmy że miesięcznie) im wyższy obrót tym wyższy model samochodu może być Twój. Przykładowo przy obrotach od 30 000 punktów możesz otrzymać Mercedesa Klasy A, ale już od obrotów na poziomie 140 000 pkt może to być nowy Mercedes Klasy E. W załączniku możesz pobrać samochody które są dostępne na dzień dzisiejszy.

Jeżeli nie interesuje Ciebie nowy samochód od firmy DuoLife to jedną z opcji Programu samochodowego jest “dopłata” do Twojego samochodu, musisz spełniać zasady przyznawanego bonusu, jednym z nich jest wiek Twojego samochodu nie może być starszy niż 3 lata, DuoLife zrobiło taką opcję dla osób które z różnych powodów nie chcą nowego samochodu od firmy. W programie samochodowym firmy DuoLife są różne modele samochodów, nie tylko marka Mercedes którą dałem za przykład, poniżej przykładowe filmy z wręczenia Klubowiczom nowych samochodów w ostatnich miesiącach:

Czyli podsumowując:

1. Musisz być aktywnym Klubowiczem klubu DuoLife

2. Twoja organizacja generuje obroty na poziomie minimum 30 tyś pkt, w każdym okresie rozliczeniowym w którym korzystasz z programu samochodowego

3. Im wyższe generujesz obroty tym wyższy model samochodu możesz otrzymać 

4. Samochód jest dodatkowym dodatkiem do Twojego wynagrodzenia które przy obrotach 30 000 pkt wynosi około 2500 zł, przy obrotach powyżej 140 tyś pkt to już jest minimum 10 tyś zł na rękę. Poniżej slajd na którym zobrazowane są awanse, programy motywacyjne oraz orientacyjne wynagrodzenia na danym stanowisku ( 1zł to 1PP).

Aby dołączyć do DuoLife, zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

W razie pytań 

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie lub WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!

43 powody dlaczego warto wybrać DuoLife aby zbudować swój biznes życia.

43 powodu dlaczego warto zacząć współpracę z firmą DuoLife, dlaczego warto z firmą DuoLife zbudować swój biznes życia, przedstawię w prosty sposób, opisane kilkoma prostymi zdaniami każdy punkt

Zobacz!