Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.
Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie zostanie umieszczony w strukturze rabatowej. Plan wynagrodzeń firmy do tej tej pory był oparty o dwa plany tzw plan rabatowy oraz plan kariery i nadal funkcjonować będą te dwa plany z tą różnica że modyfikacji uległ plan rabatowy na korzyść planu kariery. Do tej pory w strukturze rabatowej było 6 poziomów prowizji, w tym momencie będą 2 poziomy nadal z zastosowaniem zasady kompresji (czyli jeżeli w danym okresie rozliczeniowym Klubowicz był bez aktywności to system pomija go i wylicza prowizje z kolejnego aktywnego Klubowicza), a środki z planu rabatowego zostały przeniesione do planu kariery i zwiększając prowizje stanowiskowe, czyli lepiej wynagradzając osoby zaangażowane w rozwój biznesu i aktywnie uczestniczące w budowie biznesu. Dodatkowo w strukturze kariery pojawiło się nowe stanowisko pomiędzy stanowiskiem Lidera zespołu a Kierownikiem zespołu – Młodszy Kierownik Zespołu, dzięki temu ścieżka kariery stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla osób aktywnie zaangażowanych w swój rozwój w ramach struktury firmy Duolife oraz aktywnie uczestniczących w budowie biznesu Duolife. Wszystko to omówione jest w krótkim filmie z  najważniejszymi zmianami wprowadzonymi w planie marketingowym Duolife:

Link do bardzo szeroko omówionego nowego planu kompensacyjnego obowiązującego od lutego 2023, omówiony przez założycieli firmy DuoLife, wchodząc na poniższy link można również pobrać prezentacje z najważniejszymi zmianami w planie wynagrodzeń Duolife.

Program samochodowy w którym możesz otrzymać do dyspozycji za darmo samochód np: Mercedesa (firma pokrywa wszystkie koszty związane opłatami, serwisem i ubezpieczeniem, po Twojej stronie są tylko koszty paliwa) pozostał bez zmian, program motywacyjny DuoLife Trip pozostał bez zmian i do tego doszło sporo dodatkowych programów motywacyjnych o których firma informuje i informować będzie na bierząco klubowiczów Duolife. 


Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pieniądze razem z firmą Duolife, to zarejestruj się w prosty sposób do Klubu DuoLife poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać z pośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcje polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszyskich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłącić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)


W razie pytań 
Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/
– e-mail: BiznesToq@gmail.com
– lub telefonicznie lub WhatsApp: +48 732 990 736


Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu jak np ten: 43 powody dlaczego warto wybrać firmę DuoLife

43 powody dlaczego warto wybrać DuoLife aby zbudować swój biznes życia.

43 powodu dlaczego warto zacząć współpracę z firmą DuoLife, dlaczego warto z firmą DuoLife zbudować swój biznes życia, przedstawię w prosty sposób, opisane kilkoma prostymi zdaniami każdy punkt

Zobacz!