Program samochodowy firmy DuoLife wzbudza bardzo dużo pytań, a co za tym idzie sporo emocji. Często mam zadawane pytania, czy to jest możliwe że w momencie kiedy rozpoczniemy współpracę z firmą DuoLife, kiedy zaangażujemy się w działanie w systemie softmarketingu razem we współpracy z firmą DuoLife, to możemy otrzymać całkowicie za darmo do dyspozycji na dwa lata samochód naszych marzeń np: Mercedesa A, C lub E Klasy, Audi A3, A4, czy samochód który pojawił się ostatnio SUV T-Roc VW, albo inny wymarzony model? Firma DuoLife opracowała autorski program motywacyjny, program samochodowy który nagradza osoby które aktywnie angażują się w budowę sieci dystrybucji we współpracy z firmą DuoLife, na dzień dzisiejszy kiedy piszę ten artykuł tj listopad 2023, firma na terenie całej Europy, od momentu wprowadzenia programu samochodowego wydała ponad 1600 samochodów. 
W ramach programu samochodowego możemy wyróżnić 3 sposoby korzystania z niego:

1. Otrzymać samochód naszych marzeń w 100% opłacany przez dwa lata, firma pokrywa wszystkie koszty związane z ratami leasingowymi, ubezpieczeniem, serwisem, oponami, itp, Ty pokrywasz tylko koszty paliwa. Samochód możesz otrzymać od stanowiska Kierownik Zespołu i obrotów powtarzalnych na poziomie minimum 30 tysięcy punktów (każdy produkt oprócz podanej ceny ma przypisaną ilość punktów) generowanych regularnie miesięcznie przez sieć budowaną przez Ciebie. W momencie rozbudowy budowanej przez Ciebie sieci, a co za tym idzie wzrostu obrotów które generuje Twoja sieć, oprócz wyższego wynagrodzenia otrzymasz możliwość wybrania wyższego model samochodu.

2. Możesz otrzymać dofinansowanie do Twojego samochodu, pod warunkiem ze ma on nie więcej niż 3 lata, a model zostanie zatwierdzony przez firmę, i od momentu kiedy osiągniesz rangę Kierownika Zespołu i wyższą, zamiast otrzymać samochód od firmy, możesz wybrać opcje finansowania Twojego samochodu, każdego miesiąca po wygenerowaniu minimum 30 tysięcy punktów przez sieć zbudowaną przez Ciebie otrzymasz dofinansowanie do Twojego samochodu.

3. Jeżeli nie posiadasz samochodu, i nie chcesz otrzymać samochodu, to po osiągnięciu rangi Kierownika Zespołu i obrotów na poziomie minimum 30 tysięcy punktów, możesz otrzymać od firmy DuoLife dodatkowo poza wynagrodzeniem które otrzymujesz, stałe dofinansowanie do Twojej działalności, dofinansowanie które możemy nazwać “fundusz reprezentacyjny” na pokrycie kosztów związanych z przemieszczaniem się bez względu na to jaką ilość km pokonasz w danym miesiącu.


Co muszę zrobić aby brać udział w programie samochodowym firmy DuoLife:

1. Musisz zarejestrować swoje konto jako Klubowicz w firmie DuoLife, jeżeli chcesz aby Twoje konto było na firmę, to po zarejestrowaniu swojego konta zwracasz się do firmy z prośbą o przekształcenie Twojego konta na konto firmowe.

2. Angażujesz się w budowę sieci, w momencie współpracy ze mną otrzymujesz pełne wsparcie, dostęp do szkoleń materiałów oraz oczywiście wiedzę jak to osiągnąć. Zaczynasz zarabiać pieniądze a to znaczy że Twoja sieć generuje obroty, i po osiągnięciu rangi Kierownika Zespołu i obrotów powtarzalnych na poziomie minimum 30 tysięcy punktów miesiecznie zaczynasz brać udział w Programie Samochodowym firmy DuoLife. Pamiętaj że im wyższe obroty generuje sieć budowana przez Ciebie to poza wyższym wynagrodzeniem, otrzymujesz wyższy model samochodu albo wyższe dofinansowanie do Twojego samochodu.
Zarejestruj swoje konto jako Klubowicz:

Skontaktuj się ze mną:

Jeżeli masz problem z rejestracją, zapoznaj się z artykułem:

Po rejestracji jako Klubowicz, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– możesz wybrać dowolny nawet jeden produkt, ale pamiętaj że jeżeli wybierzesz produkty łącznie w trakcie zamówienia poniżej 250 pkt to otrzymasz ceny Klienta Preferowanego tj. około 15% taniej, zostaniesz umieszczony w strukturze, co może być dla Ciebie, za jakiś, czas jeżeli zdecydujesz się na szerszą współpracę z firmą lub tylko zakup produktów DuoLife bardzo korzystne, jeżeli pod Tobą zbudowana będzie sieć,

– aby zostać Klubowiczem, czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, możesz wybrać pakiety lub samodzielnie produkty, pamiętaj że muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów, za zakupione produkty musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych, i chcą zacząć zarabiać, mają świadomość że nie mają dostępu do wszystkich bonusów, ale też wiedzą że zawsze mogą zmienić swoją aktywność na wyższą,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów które ułatwiają zarabianie pieniędzy,

– możesz również zarejestrować się jako Klubowicz VIP (zakup za minimum 1000 punktów) oprócz korzyści jakie otrzymujesz przy rejestracji na “Aktywności Biznesowej”, otrzymujesz dodatkowo extra promocje obowiązujące w danym okresie rozliczeniowym, skierowane tylko dla Klubowiczów VIP.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Pamiętaj! po rejestracji masz 14 dnia na dokonanie zakupu na dowolną kwotę, jeżeli tego nie zrobisz system automatycznie wykreśli Ciebie z systemu.

W razie pytań 

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– telefonicznie lub poprzez WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu: