Kwoty zarabianie przez najlepiej zarabiających ludzi na świecie, którzy profesjonalnie zajmują się sprzedażą bezpośrednią często wydają się wręcz niewiarygodne, i rodzą się wtedy pytania w jaki sposób można tyle zarabiać wykonując tak prostą pracę i czy na pewno jest to realne, i czy ja nie mógłbym podobnie zarabiać i co musiałbym zrobić żeby tyle zarabiać. Listy najlepiej zarabiających osób co roku pojawiają się w różnych zestawieniach i wzbudzają podobne emocje co listy najbogatszych osób w magazynach biznesowych np: Forbes. Aby znaleźć się na listach najbogatszych przedsiębiorców należy posiadać setki milionów i więcej własnych lub pożyczonych środków w obrocie, posiadać ogromne biznesy które generują duże zyski, w biznesie sieciowym inwestycje są wręcz symboliczne, i nie ma potrzeby zaangażowania własnych środków, a można osiągać wielo milionowe przychody zbudowanych przez siebie  biznesów czyli sieci  dystrybucji, szeroko omawiam to w innych moich artykułach. Poniższe dane opieram na zestawieniach co rok publikowanych przez BFH (businessforhome.org), w zestawieniach tych m.in co roku znajdziemy listy 500 największych firm, jak i listy na których znajduje się kilka tysięcy osób najlepiej zarabiających (minimum 5 tysięcy dolarów). W tym roku wynagrodzenia pierwszych 15 osób to minimum 500 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli 6 milionów dolarów rocznie, pierwsze 5 osób zarabia co najmniej 1 milion dolarów miesięcznie, czyli 12 milionów dolarów rocznie. Pierwsza 100 najlepiej zarabiających osób w biznesie sieciowym to kwoty ok 200 tysięcy dolarów, czyli około 2.5 miliona dolarów rocznie. Osoby do miejsca 360 zarabiają co najmniej 100 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli minimum 1.2 miliona dolarów rocznie. Do 850 miejsca zarobki sięgają około 50 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli minimum 600 tysięcy dolarów rocznie. 

Przypomnę że obecnie 50 tysięcy dolarów to około 210 tysięcy złotych miesięcznie, czyli 2.5 miliona złotych miesięcznie.

Następnie są setki osób zarabiających do 20 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli około 85 tysięcy złotych miesięcznie.

Od miejsca 1600 kolejne 1000 osób zarabia minimum 10 tysięcy dolarów miesięcznie (według dzisiejszego kursu dolara tj. około 43 tysięcy złotych miesięcznie).

W DuoLife ponad 3000 osób zarabia od 2500 zł do kilkunastu tysięcy złotych, kilka osób zarabia od 100 do 300 tysięcy złotych, i kilka tysięcy zarabia od 1000 zł do 2500 zł.

Na tych listach coraz częściej pojawiają się Polacy, jest ich na razie garstka co pokazuje bardzo duże możliwości przed osobami które na poważnie angażują się w ten biznes.

Poniżej znajduje się link do wyżej opisanych zestawień.

Aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swoje pierwsze zamówienie:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – jest to najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie albo WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!

Program samochodowy firmy DuoLife, aktualizacja 2023

DuoLife opracowało autorski program motywacyjny,  program samochodowy dla osób aktywnie angażujących się w zarabianie pieniędzy we współpracy z firmą DuoLife. Możesz zdobyć auto swoich marzeń które w 100% będzie opłacało DuoLife dla Ciebie przez rok, po roku możesz zmienić samochód lub nadal go użytkować, Ty ponosisz koszty tylko paliwa (a resztę pokrywa DuoLife: opłaty, serwisy,

Zobacz!

Marketing sieciowy – dla kogo jest to świetny sposób na zarabianie.

Ten artykuł o marketingu sieciowym nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeżeli szukasz prostych wskazówek jak zarobić pieniądze przerwij czytanie. Jest to artykuł przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, dla osób wytrwałych, dla tych osób które chcą zarabiać pieniądze.  Często mówi się i słyszy że marketing sieciowy jest dla wszystkich, i z pewnego punktu widzenia tak jest, ale

Zobacz!