Ten artykuł o marketingu sieciowym nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeżeli szukasz prostych wskazówek jak zarobić pieniądze przerwij czytanie.

Jest to artykuł przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, dla osób wytrwałych, dla tych osób które chcą zarabiać pieniądze. 

Często mówi się i słyszy że marketing sieciowy jest dla wszystkich, i z pewnego punktu widzenia tak jest, ale o tym dalej, w tym że ja uważam, że większe szanse na odniesienie sukcesu mają osoby przedsiębiorcze które prowadzą, prowadziły lub mają zamiar prowadzić swoje firmy, oraz osoby które pracują na etatach w różnych zawodach ale które posiadają bardzo ważną cechą, rzadko spotykaną: Wytrwałość. Dlaczego ? Ponieważ z jednej strony marketing sieciowy to bardzo prosty sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy ale z drugiej strony wymaga wytrwałości, cierpliwości i przedsiębiorczości. Tylko jest jeden warunek takiej postawy tzn.: jeżeli zależy nam na zarabianiu większych pieniędzy tzn kilku, kilkunastu i więcej tysięcy złotych, ale jeżeli zadowala nas kupowanie z dużym rabatem i dodatkowym dochodem od czasu do czasu, to tak, to jest to system dla każdego. 

Są osoby które uważają że marketing sieciowy to np.: chodzenie od drzwi do drzwi i sprzedaż produktów, i oczywiście można zarabiać pieniądze sprzedając produkty kupione z dużym upustem dzięki temu że mamy sporo własnych klientów (mamy własną sieć kontaktów, prowadzimy stoisko lub sklep, itp) i dzięki zarejestrowanemu kontu w danej firmie mamy dostęp do produktów z dużym upustem (np: 40%) i możemy zarabiać fajne pieniądze na ich sprzedaży ( i ok, i są osoby którym to odpowiada i wystarcza na swoje potrzeby), ale nie jest to prawdziwe budowanie sieci, to nie jest właściwy marketing sieciowy. W marketingu sieciowym to ja jestem jedynym klientem, i ja nie mam innych klientów, nie obsługuje ich, nie dowożę do nich produktów tylko skupiam się na budowie sieci partnerów, skupiam się na przekazywaniu wiedzy, na szukaniu nowych sposobów budowania mojej sieci.

Prawdziwa definicja marketingu sieciowego, zwanego również marketingiem wielopoziomowym lub MLM (Multi Level Marketing) to rodzaj marketingu opartego na sieci dystrybutorów, czyli partnerów biznesowych, ja kupuje produkty i je używam, rekomenduje je kolejnym osobom które kupują i korzystają z produktów danej firmy, rekomendują je innym osobom które kupują je i korzystają z nich i rekomendują je dalej. W ten sposób tworzy się sieć sprzedaży. Biznes sieciowy polega na zbudowaniu struktury dystrybucyjnej i czerpaniu z niej dochodu w formie tzw przychodu pasywnego. Prostota tego systemu powoduje że często nie jest traktowany poważnie przez większość ludzi ponieważ ludzie nie rozumieją fenomenu tego biznesu, a jest to gigantyczny biznes ale to już omawiam w innych moich artykułach. 

Ja współpracuje z firmą DuoLife która swój sukces zawdzięcza systemowi Softmarketingu jest to autorski program firmy oparty na rozbudowanej formie marketingu sieciowego

Marketing sieciowy ma bardzo dużo plusów, i na nich się skupiam, poniżej omawiam je pokazując konkretne działania na przykładzie firmy DuoLife.

– Niskie koszty wejścia, nie musisz posiadać kapitału na start, wystarczy kilkaset złotych i możesz zaczynać zarabiać pieniądze. W DuoLife kupujesz produkty po pierwsze aby je poznać i móc je potem rekomendować, po drugie wybierasz odpowiedni pakiet np. tzw: Aktywność Biznesowa która daje Tobie możliwość zarabiania na rekomendacji i wiele dodatkowych Bonusów, odpierając zarzut że muszę wydać kilkaset złotych aby zostać Klubowiczem a nie chce nic rekomendować i zarabiać to możesz wybrać opcję tzw: Klienta Preferowanego i możesz kupić w tej opcji nawet jeden produkt.

– Niskie ryzyko straty – szczególnie osoby prowadzące działalność albo które prowadziły własne firmy zdają sobie sprawę z tego jakie ryzyko i koszty ponosi się miesięcznie prowadząc własną firmę.

– Nie musisz posiadać firmy aby zacząć zarabiać, możesz zarejestrować konto na siebie i z czasem przy większych zyskach możesz ale nie musisz dokonać cesji swojego konta na firmowe.

– Każda firma prowadząca działalność w marketingu sieciowym posiada opracowany tzw. plan kompensacyjny zwany również planem wynagrodzeń lub planem marketingowym. DuoLife posiada bardzo przejrzysty plan kompensacyjny w którym człowiek jest w centrum uwagi, od samego początku wiadomo co i jak należy zrobić aby piąć się po szczeblach kariery, i ile możemy zarobić na poszczególnym stanowisku, oraz kiedy otrzymamy np:. extra bonusy 

– Sam jesteś szefem, sam decydujesz ile pracujesz, kiedy pracujesz oraz z kim pracujesz.

– Samodzielność 

– Elastyczne godziny pracy o których sam decydujesz.

– Brak potrzebnych kwalifikacji i doświadczenia, wszystkiego jesteś w stanie nauczyć się z czasem.

– Brak konieczności robienia zapasów.

– Nie ma znaczenia Twój wiek, pod warunkiem że masz ukończone 18 lat.

– Nie ma presji czasowej, wszystko zależy od tempa pracy, o którym Ty decydujesz.

– Nieograniczone możliwości.

– Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu np: od lidera, kierownika, poprzez menadżera, dyrektora itd.

– Rozwój osobisty i nabywanie cennych umiejętności jak np.: komunikacja, sprzedaż, negocjacje, budowanie zespołu.

– Darmowy dostęp do know-how (masz za darmo nieograniczony dostęp do wiedzy i doświadczenia wielu osób którzy chętnie Tobie pomogą, jest inaczej niż np. w przypadku franczyzy gdzie płaci się za wszystko).

– Wsparcie osób z którymi współpracujesz które w strukturach z reguły są nad Tobą.

– Alternatywny dochód – możesz traktować to jako dodatkowy dochód który pozwoli dodatkowo zarobić Tobie od kilkuset do kilku tysięcy złotych na realizację np Twojego hobby.

– Rabaty – możesz kupować produkty z bardzo dużym rabatem nawet 40%.

– Prowizje z budowania zespołu – rekrutujesz nowe osoby, pokazujesz im produkty i tłumaczysz co należy zrobić aby zarabiać pieniądze i otrzymujesz za to od razu wynagrodzenie.

– Logistyką, wystawianiem faktur, reklamacjami zajmuje się firma DuoLife. 

– Materiały reklamowe przygotowuje firma DuoLife.

– Materiały szkoleniowe są przygotowane przez firmę DuoLife.

– Możesz prowadzić swoją działalność na rynkach międzynarodowych, jeżeli firma prowadzi działalność za granicą i ma przygotowane materiały w tych językach. DuoLife prowadzi biznes w kilkunastu krajach, strona i wszystkie materiały są przetłumaczone na wiele języków, tak że możesz prowadzić biznes międzynarodowy np: korzystając ze swoich kontaktów lub social mediów.

– Nawiązywanie nowych znajomości na arenie międzynarodowej.

– Uczestnictwo w społeczności tworzącej firmę a co za tym idzie udział w wydarzeniach, konferencjach, spotkaniach, szkoleniach itp np w DuoLife: Today for Tomorrow, cykliczne raz w tygodniu nieobowiązkowe spotkania online, spotkania raz na kwartał lub częściej w trakcie których prowadzone są szkolenia, itp

– Umiejętności komunikacyjne – z czasem nabierzesz większej pewności siebie szczególnie można to zaobserwować przy osobach skrytych i nieśmiałych które dzięki licznym spotkaniom i szkoleniom stają się pewne siebie.

– Uodpornienie na niepowodzenie – częściej słyszysz NIE niż TAK, ale można to porównać do tradycyjnej działalności np: kawiarnii w galerii gdzie większość osób która tam przychodzi nie ma zamiaru przychodzić do kawiarni, i są po prostu w danym momencie kawą nie zainteresowani, czy taka sytuacja wpływa negatywnie na właściciela kawiarni?

– Dochód pasywny, już po wybudowaniu niewielkiej organizacji partnerów biznesowych, ponieważ po pewnym czasie Twoja struktura żyje bez Ciebie, ludzie sami kupują produkty i polecają je dalej, a Ty z tego tytułu bez względu na to czy jesteś zaangażowany czy nie otrzymujesz prowizję, oczywiście im większe Twoje zaangażowanie tym większe pieniądze zarabiasz

– Wolny czas dla siebie o którym Ty decydujesz 

– Dodatkowe bonusy – np: DuoLife ma wiele dodatkowych programów motywacyjnych: w którym najważniejszy jest program samochody w którym można otrzymać od firmy całkowicie za darmo do używania luksusowy samochód np: Mercedesa, zagraniczne wycieczki nawet dwa razy w roku, bonusy za szybko start i wiele innych

– Możliwość korzystania z materiałów przygotowanych przez firmę i przez partnerów, nie ma potrzeby przygotowywania własnych materiałów np: DuoLifa opracowało autorski program szkoleniowy dostępny dla każdego Klubowicza tzw.: Virtual Presenter narzędzie które bardzo ułatwia pracę i za pomocą którego jesteś w stanie szybko się uczyć, rekomendować produkty, przekazywać wiedzę w formie krótkich filmów kolejnym osobom i oczywiście zarabiać pieniądze. Ponadto mam dostępny autorski program BHS24 opracowany przez liderów z którego można korzystać, który również bardzo skutecznie pomaga w poznawaniu firmy i rekrutacji kolejnych osób

Aby dołączyć do DuoLife, zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

W razie pytań 

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie lub WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

DuoLife już w połowie zestawienia 500 największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie

Czy warto zarabiać pieniądze razem z firmą Duolife, czy warto angażować swój czas w ten biznes? Jak wygląda Duolifa na tle największych firm z rynku międzynarodowego w ciągu ostatnich kilku lat? Co mogę osiągnąć angażując się w biznes razem z firmą Duolife? to pytania nad którymi zapewne niejedna osoba się zastanawia. Poniżej przedstawię same fakty świadczące o tym że na tle rynku międzynarodowego Duolife coraz lepiej sobie radzi, a jednocześnie istniej jeszcze bardzo dużo do zrobienia aby znaleźć się w czołówce tych firm, a to znaczy że jeszcze bardzo dużo osób może zarobić tutaj jeszcze bardzo duże pieniądze. 

Zobacz!

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!

Co to za firma DuoLife, wszystkie informacje o firmie, misja i strategia na najbliższe lata

Firma DuoLife powstała w październiku 2012 roku początkowo działając jako Royal Concept Sp z o.o., w styczniu 2013 roku zmienia nazwę na Galeria Usług Sp z o.o., aby ostateczną nazwę pod którą funkcjonuje do dzisiaj przyjąć w październiku 2014 roku. Debiut innowacyjny suplementu diety DuoLife Dzień i Noc odbył się w październiku 2013 roku, i od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy który trwa do dnia dzisiejszego.

Zobacz!