jak zawód wybrać

Na rynku wiele jest firm z branży multilevel marketing zwanych potocznie MLM, każda z tych firm oferuje jedyny i unikatowy produkt, trzeba dużej wiedzy i sporego doświadczenia aby zdecydować się na wybór jednej z tych firm z którą chcemy podjąć współpracę, z którą chcemy zarabiać pieniądze, z którą chcemy związać się na dłużej a może i na lata. Firmy te działają w różnych branżach od finansowej, poprzez kosmetyczną a kończąc na suplementach. Dobra firma nie zawsze jest dobrą szansą. Ciężko jest się zdecydować co wybrać, wiem bo miałem ten sam dylemat. Poniżej przedstawię 43 powodu dlaczego warto zacząć współpracę z firmą DuoLife, dlaczego warto z firmą DuoLife zbudować swój biznes życia, przedstawię w prosty sposób, opisane kilkoma prostymi zdaniami każdy punkt z  43 powodów dlaczego Ja wybrałem współpracę z firmą DuoLife. Jeżeli interesuje Ciebie głębiej ten temat to zapraszam na mój kanał na YT gdzie np: w planie wynagrodzeń , czy w innych filmach omawiam poniższe punkty.

https://www.youtube.com/channel/UC-4oBdxAHi_z673GVvX_BcQ/about

1. Innowacyjność – Duolife stworzyła nowoczesny model biznesowy nazwany Softmarketingiem,  jest to rozbudowany znany szeroko model MLM, BIznes XXI wieku lub nazywany marketingiem bezpośrednim.  Różnica polega na tym że w Softmarketingu człowiek jest w centrum uwagi , to nie tylko biznes a styl życia zmierzający do uzyskania szczęścia poprzez dążenie do pełnej równowagi we wszystkich istotnych obszarach. System Softmarketing to połączenie najlepszych rozwiązań z różnych dziedzin biznesu: biznesu klasycznego, franczyzy i MLM. Softmarketing równa się zdrowie, biznes oraz rozwój osobisty.

Czym jest softmarketing?

Nowoczesny softmarketing, to miękka forma reklamowania produktów, która w centrum zainteresowania stawia zadowolonego z produktu konsumenta. Główną ideą jest przekazywanie pozytywnych doświadczeń produktowych z ust do ust, czyli pocztą pantoflową. Za tego typu reklamę firmy działające w tym modelu dzielą się z użytkownikami produktu swoimi zyskami. Czy warto się zainteresować tym modelem jeśli chce kupować

Zobacz!

Jeżeli zaintrygował Ciebie ten artykuł, masz pytania z nim związane skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. https://biznestoq.pl/kontakt/


2. Bezpieczeństwo współpracy.

DuoLife to obecnie spółka akcyjna co przekłada się na bezpieczeństwo współpracy ze względu na transparentność finansową firmy. Możemy sprawdzić jakie są obecnie jej wyniki finansowe, w jaki sposób się rozwija, co jest bardzo ważne przy wypłatach dla nas, a być może i dla naszych pokoleń bo firma gwarantuje dziedziczenie zarobków. Siedziba firmy mieści się w Więckowicach pod Krakowem.


3. Bezpieczeństwo i jakość produktów
Firma posiada międzynarodową radę naukową, liczne nagrody i certyfikaty świadczące o jakości i bezpieczeńśtwu. Na czele rady naukowej stoi dr h.c. Piotr Kardasz.


4. Bezkompromisowe rozwiązania

Produkty firmy powstają w oparciu o badania naukowe, technologię, wykluczającą środki konserwujące. Złoty standard DuoLife to zero GMO, tylko szklane opakowania, Metoda IHHP oraz kompletne składniki. Nie ma ani jednego opracowania naukowego które mogłoby podważyć wiarygodność produktów DuoLife.


5. Bezpieczeństwo i jakość – własna fabryka plus dział badań naukowych o którym już powyżej napisałem. Dzięki temu mamy do czynienia z oryginalnymi produktami. Własna fabryka daje gwarancję pełnej kontroli procesu produkcji jak i pochodzenia komponentów. Fabryka suplementów mieści się w Kozach, a fabryka kosmetyków w Łodzi.

6. Trafiona segmentacja  potrzeb produktowych rynku. Mamy trzy linie produktów: codziennego użytku, uzupełniające niedobory oraz linia Medical Formuła i Clinical Formuła (produkty z użyciem składników posiadających badania kliniczne). Firma wyczuwa potrzeby rynku i takie produkty też na rynek wprowadza np: kosmetyki naturalne.


7. Dystrybucja budzącą zaufanie.

Produkty DuoLife dzięki swojej jakości uzyskały zgodę na dopuszczenie do sprzedaży w aptekach, co w naturalny sposób zwiększa poziom zaufania.


8. Dostępność produktów bez konfliktu interesów.

Produkty DuoLife dostępne są w różnych sklepach m.in zielarskich, ze zdrową żywnością, fitness spa itp. DuoLife jest otwarta na współpracę z tradycyjnymi punktami pod warunkiem utrzymania cen detalicznych przez co takie rozwiązanie nie konkuruje z ideą budowania sieci klubowiczów, a dodatkowo buduje to świadomość marki co ułatwia rekomendacje.


9. Przyjazna polityka cenowa.

Która pokazuje że najniższe ceny uzyskasz będąc zarejestrowanym w Klubie DuoLife, mamy cenę detaliczną, cenę klientów preferowanych oraz przy pierwszym zamówieniu, ale najlepszą cenę uzyskują klubowicze Klubu DuoLife


10. Nowoczesny system pro-konsumencki.

Współczesny model dystrybucji mówi nie handluj, tylko bądź jedynym najlepszym swoim klientem, czyli bądź osobom która kupuje w klubie najtaniej, jest to system rekomendacji w którym zapraszamy ludzi do kupowania najtaniej, my nie zarabiamy na nowych klubowiczach, plan marketingowy DuoLife wynagradza nas za to że przyczyniamy się do zwiększania obrotu firmy.


Jeżeli zaintrygował Ciebie ten lub inny artykuł, masz pytania z nim związane skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. https://biznestoq.pl/kontakt/


11. Eskalacja korzyści.

Osoba która przystępuje do klubu Duolife poza tym że ma dostęp do cen hurtowych to również co miesiąc od drugiego zamówienia otrzymuje produkty za darmo, dodatkowo ma możliwość zarabiania pieniędzy na zapraszaniu nowych osób do klubu DuoLife oraz na budowie swoje sieci, budowie struktur.


12. Przesyłka za 1 zł.

Przy zamówieniu podstawowym wystarczy zamówić jeden produkt dodatkowy a otrzymujemy przesyłkę za 1 zł, plus możliwość łączenia przesyłek, tak więc jeżeli połączymy kilka przesyłek różnych klubowiczów to dzięki temu odpadną kolejne koszty związane z przesyłkami..


13. Bonus lojalnościowy co miesiąc.

Kupując produkty co miesiąc otrzymujemy produkt za 1 zł, a co czwarty miesiąc jest dodatkowa eskalacja i otrzymujemy jeszcze więcej produktów i tak przy zachowaniu ciągłości zakupów co miesiąc otrzymujemy produkt za 1 zł a co 4 miesiące dużą większą ilośc produktów.


14. Struktura rabatowa , dzielenie się zyskiem.

Struktura rabatowa to dzielenie się zyskiem nawet dla osób które nie są zaangażowane w budowę biznesu, czyli w momencie jak jesteśmy w strukturze i mamy osoby pod sobą to nawet jeżeli nie angażujemy się w zapraszanie kolejnych klubowiczów otrzymujemy wynagrodzenie które może posłużyć jako np. rabat przy kolejnym zamówieniu.


15. Wirtualny portfel.

Twoje zarobione pieniądze trafiają do wirtualnego portfela, możesz je wypłacić lub użyć do zapłaty za kolejne zakupy, z tych pieniędzy możesz zapłacić nawet do 90% za kolejne zamówienie.


16. Karta rozliczeniowa Sodexo.

Jeżeli mamy nadwyżki zarobionych pieniędzy to w prosty sposób możemy je wypłacić w legalny sposób za pomocą karty Mastercard SODEXO (tylko 13% podatek)


17. Preferencyjne ceny szkoleń.

Dostęp do szkoleń z rozwoju osobistego prowadzony przez zawodowców na preferencyjnych warunkach finansowych.


18. Rabaty flotowe.

Jeżeli jesteś klubowiczem DuoLife masz możliwość skorzystania z rabatu flotowego do 30% na zakup nowego samochodu marki: Mercedes, BMW czy Jaguar.


19. Sposoby zarabiania.

Jest aż 19 sposobów zarabiania pieniędzy będąc w klubie DuoLife


20. Premia udziałowe – Złoty Lider Grupy.

Bardzo szybka możliwość odrobienia zakupów, wystarczy że w ciągu pierwszego miesiąca do czasu rejestracji w klubie DuoLife zaprosisz 3 osoby na podobnych warunkach na jakich Ty zostałeś klubowiczem a zwrócą się Tobie zakupy. Jest to bardzo fajny sposób na bardzo szybkie odrobienie inwestycji.


Jeżeli zaintrygował Ciebie ten lub inny artykuł, masz pytania z nim związane skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. https://biznestoq.pl/kontakt/


21. Premia udziałowa – Lider Grupy/

Przy zaproszeniu pierwszych trzech osób otrzymujemy wynagrodzenie ze struktury rabatowej do 5% oraz z pierwszych zamówień nowych klubowiczów.


22. Premia udziałowa – Młodszy Lider Zespołu.

Otrzymuje oprócz prowizji z struktury rabatowej (do 5%) , premii za pierwsze zamówienia zaproszonych przez siebie nowych klubowiczów, to ma jeszcze udział w podziale 1.5% globalnego obrotu punktowego firmy.


23. Premia udziałowa – Lider Zespołu.

Ze struktury rabatowej do 5%, ze struktury kariery do 6% oraz 1 udział w podziale 2% globalnego obrotu punktowego firmy


24. Premia udziałowa – Kierownik Zespołu.

Ze struktury rabatowej do 5%, ze struktury kariery do 10% oraz 1 udział w podziale 1.5% globalnego obrotu firmy, dodatkowo możliwość skorzystania z programu samochodowego czyli otrzymanie samochodu służbowego który co rok można wymieniać na nowy np: Mercedesa Klasy C
Plan wynagrodzeń możesz zobaczyć w krótkim 14 minutowym filmie w którym omawiam najważniejsze punkty planu wynagrodzeń firmy DuoLife.https://www.youtube.com/watch?v=phDB-hIgO_w&t=700s

25. Struktura rabatowa.

W strukturze rabatowej otrzymujemy wynagrodzenie nawet wówczas gdy nie rekomendujemy i nie mamy nikogo zarekomendowanego z naszego polecenia ale pod nami są osoby wpisane przez innych klubowiczów. Struktura rabatowa pozwala nam uzyskać dochód do 6 poziomu plus dodatkowo stworzony jest system tzw kompresji tzn jeżeli mamy osoby nieaktywne np na 3, 5 poziomie to w momencie zliczania całego naszego wynagrodzenia  struktura przesuwa się w górę aż te dwie pozycje zostaną zajęte przez osoby które dokonały zakupu i z tego tytułu otrzymujemy określoną prowizje przypisaną danemu poziomowi np na 3 poziomie jest to 4%.

26. Matching bonus
Jeżeli doprowadzisz klubowicza z Twojej rekomendacji do pozycji dyrektora, to niezależnie od tego gdzie ona umieszczona jest w organizacji to otrzymasz 30% z jego wynagrodzenia z struktury kariery oraz kolejne % od wynagrodzenia dyrektorów z linii rekomendacji Twojego dyrektora.


27. Premia za szybko start.

Jeżeli ktoś chce szybko wystartować to ma dodatkową motywacje otrzymania 1500 zł za dojście do Lidera zespołu w 30 dni oraz 3000 zł za Kierownika zespołu w 60 dni, jeżeli zrobimy to szybciej  np w miesiąc to premie zsumują się.


28. Program samochodowy.

W DuoLife mamy aż 3 różne programy samochodowe , już od Kierownika zespołu (30 tyś pkt.) możesz skorzystać z 3 programów samochodowych:- dopłata od 1500 zł do 6000 zł do zakupionego samochodu na raty w leasingu- program flotowy polegający na użyczeniu samochodu czyli wynajem długoterminowy wymieniany np każdego roku na nowy- dopłata paliwowa do posiadanego samochodu


29. Programy wycieczkowe.

W firmie DuoLife jest możliwość udziału aż w dwóch wycieczkach każdego roku, pierwsza od poziomu Menadżera, druga od poziomu Dyrektora.


30. Brak potrzeby kwalifikacji.

Cały plan kariery możesz realizować na historycznie zarekomendowanych 3 osobach i otwarte dzięki temu 3 linie, to nawet  jeżeli te osoby zarekomendowały kolejne osoby a same np.: po jakimś czasie przestały być aktywne to otrzymujesz prowizje ze struktury kariery oraz rabatowej z linii zapoczątkowanych przez te osoby. Dzięki temu możemy skupić się na pomaganiu i uczeniu innych w strukturze w jaki sposób buduje się organizacje.


Jeżeli zaintrygował Ciebie ten lub inny artykuł, masz pytania z nim związane skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.b https://biznestoq.pl/kontakt/


31. 72 godziny na umieszczenie osoby w strukturze.

To jest bardzo cenny czas aby zastanowić się w jaki sposób daną osobę umieścić w organizacji, dlaczego to jest ważne ponieważ osoby mogą zapisać się same do Twojej organizacji i mogą to być miejsca nie strategiczne dla nich i dla Ciebie.


32. SMS-y o nowych partnerach i wypłatach.

System powiadomień SMS o rejestracji nowej osoby w strukturze, powoduje to podtrzymywanie zaangażowania osób nawet mniej zaangażowanych oraz przypominanie o zamówieniu.


33. Awanse na punktach aktywnych.

Jest to tzw. nakładka punktów która powoduje że można zrobić awans nawet dwa razy szybciej.


34. Karencja chroniąca lidera.

Karencja w przypadku okresowego spadku obrotów chroni Twoje przychody oraz przeciwdziała przed “sztucznym” utrzymaniem rangi. Czym wyższa ranga tym dłuższy okres karencji.


35. Przelewy pomiędzy kontami.

Przelewy pomiędzy klubowiczami pomagają np w opłaceniu nowej rejestracji nowego klubowicza do 90% środkami np: rekomendującego.


36. Budowanie świadomości marki.

Firma DuoLife buduje świadomość marki poprzez reklamę w czasopismach branżowych czy reklamie zewnętrznej. Nie jest to sposób na sprzedaż tylko sposób na wsparcie marki DuoLife aby klubowiczom pracowało się łatwiej.


37. Konferencje zdrowia – żyje świadomie.

Jest to kampania społeczna która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez fundacje “Żyje świadomie”. Konferencje odbywają się na terenie całej polski, są to konferencje związane ze zdrowiem i nie ma na nich informacji o biznesie.


38. BDS – Business Development Seminars.

BDS czyli cykliczne spotkania na których prezentowany jest biznes, zdrowie i rozwój osobisty. Spotkania cieszące się ogromnym zainteresowaniem w trakcie których jest możliwość spotkania się z zarządem, radą naukową czy innymi klubowiczami. Spotkania dzięki którym można lepiej zrozumieć czym naprawdę jest Softmarketing.


39. LDS – Leadership Development Seminars.

Trzy dniowe szkolenia związane z rozwojem osobistym prowadzone przez zawodowych coachów.


40. Materiały marketingowe.

Każdy klubowicz ma dostęp do wirtualnego dysku z materiałami marketingowymi w tym ulotek, grafik wysokiej jakości w różnych językach.


41. Ref-linki, Ref-marketing.

Linki referencyjne do rejestracji jak i do zakupów dla klienta oraz reflinki do artykułów marketingowych, osoba która kliknie jakikolwiek link od Ciebie zostanie powiązana z Twoim kontem oraz zostanie na jej komputerze uruchomiona reklama DuoLife przez przynajmniej 90 dni (cookies), bardzo mocno one wspierają działalność klubowiczów DuoLife


42. Aplikacja mobilna – Shape Code.

Aplikacja dla każdego za darmo z odpłatnymi planami treningowymi, przypominająca o zdrowych nawykach takich jak ruch, właściwe odżywianie czy też picie wody. Aplikacja zawiera lokowanie produktów DuoLife, czyli osoby używające aplikacji będą przy okazji zaznajamiane z suplementami DuoLife.


43. System On-line – Virtual Presenter.

Jest to narzędzie firmowe służące do przesłania materiałów o charakterze marketingowym dowolnej osobę, narzędzie to pomaga, wyręcza osobę przed zrobieniem pełnej prezentacji firmy. System umożliwia sprawdzenie czy dany materiał został obejrzany. Jest to doskonałe narzędzie do budowy biznesu, wykonań za Ciebie nawet 80 procent pracy, wyjaśni na czym polega biznes i w jaki sposób zarabia się tutaj pieniądze, dodatkowo poprowadzi Ciebie krok po kroku do osiągnięcia rezultatów które będziesz chciał uzyskać.

Jeżeli zaintrygował Ciebie ten artykuł, masz pytania z nim związane skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.https://biznestoq.pl/kontakt/

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!