softmarketing

Nowoczesny softmarketing, to miękka forma reklamowania produktów, która w centrum zainteresowania stawia zadowolonego z produktu konsumenta. Główną ideą jest przekazywanie pozytywnych doświadczeń produktowych z ust do ust, czyli pocztą pantoflową. Za tego typu reklamę firmy działające w tym modelu dzielą się z użytkownikami produktu swoimi zyskami.

Czy warto się zainteresować tym modelem jeśli chce kupować produkty dla siebie?

Zdecydowanie Tak! Produkty dystrybuowane w tym modelu bardzo często prezentują wyjątkową jakość na tle tego co można kupić w sklepach stacjonarnych. Z racji tego, że cały marketing odbywa się drogą rekomendacji, to firmy działające w tym systemie muszą dbać o to, by produkt był dobry. Z dużymi sukcesami wykorzystują ten system branże wellness i beauty.

Jakie jeszcze możliwości daje softmarketing?

Dla osób zainteresowanych rozwojem posiadających żyłkę przedsiębiorcy istnieje możliwość zbudowania społeczności zakupowej, od której obrotu firma będzie wypłacała prowizje. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na duży biznes lub po prostu dodatkowy dochód, to w tych niepewnych czasach gospodarczych jest to kierunek wart Twojego zainteresowania. Z reguły partner, który chce być aktywny biznesowo otrzymuje gotowy system działania, wszelkie materiały i pełne wsparcie doświadczonych osób. Najważniejsze, że system wynagrodzeń jest bardzo sprawiedliwy, rezultat współpracy zależy tylko od Ciebie, a biznes nie generuje stałych comiesięcznych kosztów i zobowiązań. Pomijając aspekty finansowe, jest to prosta droga do poznania wyjątkowych ludzi i rozwinięcia swoich kompetencji. Podoba Ci się pomysł na taką pracę? Sprawdź program partnerski Duolife.

Z pewnością softmarketing w kolejnych latach będzie zyskiwał na znaczeniu. Dziś reklama standardowa w radio, czy telewizji traci na skuteczności i podstawą zakupów coraz częściej staje się szczera opinia osoby, którą znamy bądź mamy do niej zaufanie. Skoro można na tym dodatkowo zarobić, to może warto spróbować?

Zarabianie pieniędzy w softmatketingu czyli biznesie z polecenia.

Biznes DuoLife to biznes rekomendacji , biznes z polecenia tzw sofrmarketing, co to znaczy ? – to znaczy że rekomendując produkty i pokazując ten rodzaj biznesu mogę zarabiać: 3000 zł (trzy tysiące złotych)  5000 zł (pięć tysięcy złotych) 20 000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) i dużo więcej.

Zobacz!