Biznes DuoLife to biznes rekomendacji , biznes z polecenia tzw softmarketing, co to znaczy ? – to znaczy że rekomendując produkty i pokazując ten rodzaj biznesu mogę zarabiać: 3000 zł (trzy tysiące złotych)  5000 zł (pięć tysięcy złotych) 20 000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) i dużo więcej. Biznes MLM, marketing bezpośredni, biznes XXI wieku czy softmarketing to określenia biznesów w których zarabiamy na rekomendacji produktów, nie ma tutaj żadnych ograniczeń, sami decydujemy kiedy pracujemy, z kim pracujemy i gdzie pracujemy. Na czym polega praca? na czym polega ten biznes ? na czym polega biznes DuoLife, w jaki sposób mogę zarabiać rekomendując produkty DuoLife. Jest bardzo dużo firm na świecie z którymi możemy wspołpracować i budując swój biznes, plusów jest bardzo dużo zarówno dla osób które zawodowo chcą zająć się tym biznesem jak i tych ludzi którzy chcą dorobić sobie do wypłaty.

Ja koncentruje się na biznesie DuoLife – plusy: niskie koszty inwestycji , brak kosztów stałych za biuro czy magazyn – pracujemy z domu, kawiarni czy np: plaży, brak stałych godzin pracy – pracujemy tyle czasu ile chcemy, możemy pracować po 12-16 godzin dziennie ale również możemy pracować kilka minut dziennie, wszystko zależy od Nas im więcej czasu poświęcimy na ten biznes tym więcej będziemy zarabiać, UWAGA  nie będziemy musieli pracować cały czas tak dużo – chyba że chcemy, urok tego biznesu polega na tym że budując sieć którą tworzymy z czasem staje się ona niezależna od nas i pracuje swoim rytmem, bo co my robimy my budujemy sieć odbiorów produktów, im większa sieć tym więcej będziemy zarabiać i tutaj ważne ucząc w naszej sieci osoby które chcą zarabiać pieniadze wzmacniamy naszą sieć, naszym zadaniem jest pokazanie ludziom na czym ta praca polega , na czym polega ten biznes i jak go robić dobrze.

Tak więc zapraszamy osoby do biznesu, pokazujemy mu ile może zarobić i co należy zrobić czyli musi kupić produkty i zaprosić minimum 3 osoby do biznesu i pokazać im co mają robić. Czyli rejestrujesz się, kupujesz produkty, pokazujesz innym osobom które chcą zarabiać pieniądze co należy robić, zarabiasz prowizje z obrotu Twojej sieci. Robisz dokładnie to samo co w swoim biznesie, czyli np: masz sklep czyli pozyskujesz nowych klientów, w tym że musisz dowieź towar do sklepu, rozpakować i rozłożyć na półkach, sprzedajesz przez internet musisz mieć towar, magazyn a potem musisz spakować paczkę i ją nadać itd, itp  a tutaj całą logistyką, magazynowanie, zajmuje się firma, wszystkim zajmuje się firma co związane jest z biznesem, Ty tylko rekomendujesz produkty, rejestrujesz zainteresowane osoby i budujesz sieć i pokazujesz im jak budować sieć, proste i genialne, dlatego często ten rodzaj biznesu nosi nazwę biznes XXI wieku, biznesu bardzo prostego do robienia, biznesu w którym Ty jesteś w centrum uwagi, biznesu który budujesz na relacjach z ludźmi, biznesu który zależy tylko od Ciebie. Tutaj ważne czy wiesz że możesz dodatkowo otrzymać samochód całkowicie za darmo, po przekroczeniu pewnych niedużych obrotów możesz otrzymać BMW, Mercedesa lub inny samochód całkowicie za darmo, płacisz TYLKO za paliwo ale to omówię w kolejnym moim artykule.

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!


Ile i w jaki sposób mogę zarobić np: 3000 zł zobacz na moim kanale na YT: