Cześć Nazywam się Mirek Bugajski i pokaże Tobie w jaki sposób dokonać poprawnej rejestracji dzięki której można potem zarabiać pieniądze i/lub kupować produkty z dużym rabatem. A więc po kolei, w jaki sposób rozpocząć zarabianie pieniędzy w marketingu sieciowym przy współpracy z firmą DuoLife., od czego zacząć? Poniżej w kilku punktach wyjaśniam co należy zrobić i w jakiej kolejności:

1. Musisz zarejestrować swoje konto w DuoLife (w tzw. klubie DuoLife)

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

2.  Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife, móc zarabiać pieniądze  zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – jest to najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, możesz wybrać pakiet z produktami które najbardziej Tobie odpowiadają,

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych, otrzymujesz produkty z 40% rabatem.

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt i więcej, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowym, wycieczkowym), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

– jeżeli nie chcesz nic rekomendować i nie chcesz zarabiać to możesz wybrać opcję tzw: Klienta Preferowanego i możesz kupić w tej opcji nawet jeden produkt, otrzymujesz 20% rabat

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

3. Masz zarejestrowane już konto, wybraną i opłaconą Aktywność, to masz już swoje konto z dostępem do swojego biura wirtualnego, za kilka dni otrzymasz zamówione produkty, zanim zaczniesz rekomendować produkty zapoznaj się dokładnie ze swoim biurem, zacznij się edukować zapoznaj się z materiałami dostępnymi przygotowanymi przez firmę. DuoLife opracowało autorski program szkoleniowy dostępny dla każdego Klubowicza tzw.: Virtual Presenter narzędzie które bardzo ułatwia pracę a nawet moze wykonać za Ciebie Twoją pracę, za pomocą Virtualnego Presentera jesteś w stanie szybko się nauczyć się podstaw marketingu sieciowego, rekomendacji produktów i przekazywania wiedzy. Firma przygotowała wszystkie materiały szkoleniowe w formie krótkich filmów dzięki czemu możemy zapoznać się z wiedzą i przekazywać ją dalej w takiej samej niezmienionej formie temu  i kolejne osoby mogą przekazywać dalej tą wiedzę w tej samej formie bez obawy że zostanie coś pominięte lub przekłamane (efekt tzw.: głuchego telefonu). Ponadto możesz otrzymać dostęp do autorskich programów np: BHS24 który został opracowany przez liderów, który również bardzo skutecznie pomaga w poznawaniu firmy i rekrutacji kolejnych osób.

4. Skontaktuj się ze mną abym mógł odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, abym mógł udzielić porady i wskazać drogę dzięki której będziesz mógł osiągnąć jak najszybciej jak największy dochód. Skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie albo WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Marketing sieciowy – dla kogo jest to świetny sposób na zarabianie.

Ten artykuł o marketingu sieciowym nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeżeli szukasz prostych wskazówek jak zarobić pieniądze przerwij czytanie. Jest to artykuł przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, dla osób wytrwałych, dla tych osób które chcą zarabiać pieniądze.  Często mówi się i słyszy że marketing sieciowy jest dla wszystkich, i z pewnego punktu widzenia tak jest, ale

Zobacz!

Program samochodowy firmy DuoLife, aktualizacja 2023

DuoLife opracowało autorski program motywacyjny,  program samochodowy dla osób aktywnie angażujących się w zarabianie pieniędzy we współpracy z firmą DuoLife. Możesz zdobyć auto swoich marzeń które w 100% będzie opłacało DuoLife dla Ciebie przez rok, po roku możesz zmienić samochód lub nadal go użytkować, Ty ponosisz koszty tylko paliwa (a resztę pokrywa DuoLife: opłaty, serwisy,

Zobacz!

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!