W jaki sposób rozpocząć współpracę ze mną i na jaką pomoc możecie liczyć w trakcie współpracy.

Jeżeli zapoznaliście się z materiałami dostępnymi na moim blogu BiznesToq.pl i zobaczyliście możliwości finansowe dla siebie oraz rozwoju osobistego jakie może dać Wam współpraca z firmą DuoLife, oraz chcielibyście otrzymać Mercedesa A lub C Klasy to należy zacząć działać czyli rozpocząć współpracę, poniżej podaje pierwsze kroki które należy wykonać.

1. Rejestracja. Rejestrujemy swoje konto jako klubowicz w prosty i bezpieczny sposób poprzez kliknięcie w poniższy link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to polecam zapoznać się z artykułem:

lub filmem na moim kanale na YouTube (po kliknięciu w film otworzy się on w nowym oknie):

2. Kolejny krok to właściwe pierwsze zamówienie, w trakcie rejestracji Twojego konta przejdziesz do pierwszego swojego zamówienia, aby właściwie robić ten biznes czyli zarabiać pieniądze to musisz mieć aktywność biznesową czyli zamówienie za 500 pkt (przy każdym produkcie oprócz ceny są podane punkty, więc wystarczy zsumować je tak aby suma wyniosła minimum 500 pkt, lub wybrać gotowy zestaw, polecam wybrać zestaw wychodzi zdecydowanie lepiej). Aktywność biznesowa daje nam wiele dodatkowych przywilejów w klubie DuoLife m.in udział w programie samochodowym. Oczywiście możesz rozpocząć ten biznes na aktywności konsumenckiej tj zakup za 250 pkt ale nie masz dostępu do wszystkich możliwości jakie daje aktywność biznesowa.

3. Jeżeli przed rejestracją nie kontaktowałeś się ze mną to zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/ , lub poprzez email: biznestoq@gmail.com ponieważ postaram się Tobie pomóc w pokazaniu drogi jak zarabiać jak największe pieniądze. Po rejestracji do Klubu DuoLife otrzymasz pełne moje wsparcie oraz dostęp do materiałów szkoleniowo-informacyjnych które pomogą Tobie lepiej zrozumieć ten biznes i nauczyć się go robić, ponadto otrzymasz dostęp do zamkniętych grup w których jest wiele osób posiadających ogromną wiedzę z biznesu jak i z produktów, którzy chętnie się z Tobą tą wiedzą podzielą. Pomogę Tobie przejść tą drogę tak abyś jak najszybciej mógł zacząć zarabiać pieniądze, pokażę i nauczę Ciebie co należy robić aby otrzymać za darmo do użytkowania nowego Mercedesa oraz zagraniczną wycieczkę.

4. Kiedy otrzymam Mercedesa oraz międzynarodową wycieczkę.

Samochód np: Mercedesa Klasy A otrzymasz już od stanowiska “Kierownika zespołu” tj. po generowaniu obrotów całej Twojej struktury na poziomie minimum 30 tysięcy punktów miesięcznie (czyli musisz posiadać minimum 60 osób aktywnych na 500 pkt w Twojej strukturze, i co najważniejsze Ty wystarczy że zaprosisz 3 osoby, resztę zaproszą Twoi partnerzy i partnerzy Twoich partnerów), po osiągnięciu rangi “Manager Regionalny” tj minimum 60 tysięcy punktów miesięcznie masz już możliwość otrzymania Mercedesa C Klasy, ponadto od stanowiska “Menagera Regionalnego” dodatkowo otrzymujesz raz w roku zagraniczną wycieczkę. To jest właśnie system Softmarketingu na którym zbudowany jest sukces firmy DuoLife, jest prosty ale aby go dobrze robić należy go poznać lepiej (poniżej znajdziesz film z opisem działania systemu)

Broszurę informacyjną Programu Samochodowego aktualną na 2022 rok ściągniesz klikając w:

Więcej na temat warunków otrzymania samochodu oraz wycieczki dowiesz się z filmu: “W 14 minut plan wynagrodzeń DuoLife”

Buduj system nie Biznes, czyli opis działania systemu Softmarketingu przez jednego z założycieli DuoLife Piotra Pacygę

Kroki film o programie samochodowym:

https://mirek.bhs24.eu/v/1571/program-motywacyjny—samochody—car-program/

krótki film o sposobie na darmowe wakacje

https://mirek.bhs24.eu/v/1570/program-motywacyjny—wycieczki/

5. Warto również wiedzieć że zarabiać pieniądze możesz również na rynkach miedzynarodowych, w tej chwili firma obecna jest na 14 rynkach i każdego roku wchodzi na kolejne rynki, co to znaczy? – to znaczy że jeżeli posiadasz kontakty na tych rynkach możesz również tam zarabiać pieniądze, możesz tam robić biznes.

Zarejestruj swoje konto w DuoLife:

Pozdrawiam

Mirek Bugajski