Diament Forbes 2023 to  biznesowa nagroda dla DuoLife przyznawana przez jeden z najbardziej prestiżowych magazynów ekonomicznych “Forbes”. Forbes to miesięcznik gospodarczy założony w Stanach Zjednoczonych w 1917 roku przez Bertiego Forbesa, w Polsce magazyn ukazuje się od 2004 roku, jest on skierowany głównie do menedżerów średniego i wyższego szczebla, przedsiębiorców, właścicieli firm, osób dynamicznych, aktywnych  ale również do inwestorów.

Forbes w Polsce ale i na świecie kojarzony jest z rankingami takimi jak:100 Najbogatszych Polaków, Bankowiec Roku, Najbogatsi Ludzie Świata, czy 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Pomimo że majątki czasami trudno oszacować, listy Forbesa są często uznawane za sprawdzone i pewne źródło informacji.

Diamenty Forbesa to ranking najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Ranking opiera się na szwajcarskiej metodzie wyceny uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów w latach 2017-2021. W metodzie tej położony jest nacisk na zdolność przedsiębiorstwa do generowania dochodów, zaakcentowane również są elementy poza majątkowe, czyli wartość reputacji. Metoda ta łączy metodę majątkową i dochodową, aby uzyskać jak najbardziej rzetelny obraz firmy. Podstawową zaletę  tej metody jest to że łączne rozważa zarówno aspekt wartości majątku, jak i zdolności do generowania przyszłych przepływów pieniężnych w ostatecznej wycenie wartości przedsiębiorstwa.Diamenty Forbesa to coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich trzech latach.  Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości, oraz` zauważona została skuteczność w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu. Współpracując z DuoLife możemy być dumni z tak dużego wyróżnienia.

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Zapraszam Ciebie do kontaktu ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– telefonicznie, lub WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Co to za firma DuoLife, wszystkie informacje o firmie, misja i strategia na najbliższe lata

Firma DuoLife powstała w październiku 2012 roku początkowo działając jako Royal Concept Sp z o.o., w styczniu 2013 roku zmienia nazwę na Galeria Usług Sp z o.o., aby ostateczną nazwę pod którą funkcjonuje do dzisiaj przyjąć w październiku 2014 roku. Debiut innowacyjny suplementu diety DuoLife Dzień i Noc odbył się w październiku 2013 roku, i od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy który trwa do dnia dzisiejszego.

Zobacz!

Kto jest właścicielem firmy Duolife?

DuoLife to polska firma założona w 2013 roku której pełna nazwa brzmi DuoLife S.A., siedzibą są Więckowice pod Krakowem. Założycielami oraz głównymi jej udziałowcami, oraz osobami zarządzającymi są: Bartosz Królikowski -Prezes Zarządu -udział w kapitale zakładowym: 15% Łukasz Godyń – Wiceprezes Zarządu – udział w kapitale zakładowym – 15% Norbert Janeczek – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zobacz!

DuoLife już w połowie zestawienia 500 największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie

Czy warto zarabiać pieniądze razem z firmą Duolife, czy warto angażować swój czas w ten biznes? Jak wygląda Duolifa na tle największych firm z rynku międzynarodowego w ciągu ostatnich kilku lat? Co mogę osiągnąć angażując się w biznes razem z firmą Duolife? to pytania nad którymi zapewne niejedna osoba się zastanawia. Poniżej przedstawię same fakty świadczące o tym że na tle rynku międzynarodowego Duolife coraz lepiej sobie radzi, a jednocześnie istniej jeszcze bardzo dużo do zrobienia aby znaleźć się w czołówce tych firm, a to znaczy że jeszcze bardzo dużo osób może zarobić tutaj jeszcze bardzo duże pieniądze. 

Zobacz!

Link do artykułu w magazynie Forbes:

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/duolife-sa-ciagly-rozwoj-dzieki-wartosciom/wwtsxz8