20 czerwca 2022
 
Zanim podejmiesz decyzje o rejestracji do Klubu DuoLife proponuje abyś zapoznał się z wszystkimi możliwymi materiałami na temat współpracy, na moim kanale na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UC-4oBdxAHi_z673GVvX_BcQ/featured
oraz moim blogu:
https://biznestoq.pl ,
znajdziesz tutaj wszystkie informacje o możliwościach jakie daje współpraca z firmą DuoLife.
Aby zacząć zarabiać pieniądze z DuoLife należy wykonać kilka kroków:
 
Krok 1.
Rejestracja – bez względu czy chcesz zarabiać pieniądze czy tylko kupować produkty (rejestrując się do klubu DuoLife możesz je kupować z rabatem do ponad 40%) zarejestruj się do klubu DuoLife:
https://bit.ly/3jkkqCg
Jeżeli nie interesuje Ciebie żadna rejestracja ani żadne rabaty, chcesz tylko kupić produkty DuoLife, to kup je klikając w link:
https://biznestoq.myduolife.com/shop.html
 
Krok 2 .
Jeżeli chcesz zarabiać pieniądze to zarejestruj się (link w kroku 1), i wykonaj następny krok – zakup właściwego pakietu startowego z produktami , powinien to być pakiet za minimum 500 punktów (około 700 zł) czyli tzw. pakiet biznesowy (jest duży wybór pakietów w skład których wchodzą różne mix-y produktów), posiadając taki pakiet masz od początku zapewniony dobry start w biznesie a ponadto przy kolejnym zamówieniu masz dostęp do najlepszych cen hurtowych i wszystkich dostępnych promocji.
Dlaczego warto kupić pakiet za 500 pkt a nawet 1000 pkt aby zacząć zarabiać pieniądze ? zobacz film: “Jak zacząć właściwie” (po kliknięciu w poniższy link, film zostanie otwarty się w nowym oknie):
https://mirek.bhs24.eu/g/biznes/jak-zaczac-wlasciwie/457/softmarketing–jak-zaczac-wlasciwie/
Jeżeli zależy Tobie tylko na zdrowiu, tylko na produktach DuoLife to kup pakiet za minimum 250 pkt (około 400 zł) dzięki temu będziesz mieć przy kolejnym zamówieniu dostęp do hurtowych cen produktów (przy pierwszym zamówieniu masz już duży rabat, ale przy kolejnym zamówieniu masz już dostęp do cen hurtowych) , ponadto masz dostęp do wszystkich promocji i wielu dodatkowych materiałów marketingowych. Przy zakupie takiego pakietu nie masz dostępu do wszystkich możliwości jakie oferuje firma związanych z zarabianiem pieniędzy.
Ile mogę zarabić i kiedy mogę otrzymać samochód oraz wycieczkę zobacz w planie wynagrodzeń: https://www.youtube.com/watch?v=phDB-hIgO_w
 
Krok 3.
Zobacz w jaki sposób zacząć zarabiać pieniadze na mojej stronie:
lub poszukaj informacji na moim kanale na YouTube:
lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną poprzez stronę
 
Po rejestracji do Klubu DuoLife i wykonaniu pierwszego właściwego zamówienia jeżeli będziesz potrzebował pomocy i dodatkowych informacji pokieruje Ciebie, m.in: dołączysz do zamkniętych grup w których będziesz otrzymywał wsparcie w zarabianiu pieniędzy jak i informacje o produktach, będziesz mieć możliwość udziału w szkoleniach oraz otrzymasz dostęp do materiałów które uczą i pokazują w jaki sposób zarabiać pieniądze, itp.
Generując miesięcznie pewne obroty (omówione w planie wynagrodzeń – link do planu wynagrodzeń w kroku 2) na co potrzeba czasu i oczywiście Twojego zaangażowania (jest wiele sposobów na to aby szybko zacząć zarabiać pieniądze, w tym filmie pokazany jest jeden ze sposobów jak zrobić to szybko:
https://www.youtube.com/watch?v=ILFNDisd50E&t=240s ),
to przy wygenerowaniu odpowiednich obrotów możesz dodatkowo:
– otrzymać do dyspozycji np: na rok luksusowy samochód za darmo (np: Mercedesa Klasy C i wyższy model ), interesuje Ciebie tylko paliwo, możesz również otrzymać dofinansowanie do Twojego samochodu (jest kilka opcji)
– minimum raz w roku otrzymać wycieczkę do egzotycznych krajów, a nawet dwie 🙂 w zależności jak rozwijasz Twój biznes.
Zarejestruj za darmo, w prosty i bezpieczny sposób swoje konto w Klubie DuoLife i zacznij zarabiać pieniądze: https://bit.ly/3jkkqCg

 

18 stycznia 2021

Zarejestruj swoje konto i zarabiaj na polecaniu produktów DuoLife

Zarabianie poprzez rekomendacje produktów jest bardzo proste, wystarczy że sam używasz i polecasz produkty (nie musisz używać wszystkich, możesz używać tylko wybrane i najlepsze dla Ciebie produkty) i jeżeli dana osoba dokona zakupu produktu z Twojej rekomendacji otrzymujesz prowizję.
Możesz dorabiać kilkaset złotych miesięcznie lub zarabiać po kilka tysięcy i do tego jeździć płacąc tylko za paliwo luksusowym samochodem, najlepsi zarabiają nawet powyżej 30 tysięcy złotych miesiecznie. Wszystko zależy od sieci jaką zbudujesz, mogą to być pojedyncze osoby dla których ważna jest suplementacja i zdrowe odżywianie jak i firmy np: studia fryzjerskie czy urody, senatora czy hotele, ale również apteki, sklepy ze zdrową żywnością lub suplementami. Wszystko zależy od Ciebie ile zarobisz.
Dołącz do osób które zarabiają polecając produkty DuoLife (suplementy diety, kosmetyki, żywność funkcjonalną i wiele innych znakomitych produktów).

Zobacz ile i jak możesz tutaj dorobić lub zarabiać i dodatkowo otrzymać za darmo nowy samochód Mercedes-a, BMW lub Jaguara.

Ile i jak mogę tutaj zarobić?

Zarejestruj za darmo swoje konto w Klubie Duolife i zacznij zarabiać, pamiętaj aby móc zarabiać pieniądze i mieć dostęp do jak najtańszych produktów oraz wszystkich promocji w pierwszym kroku rejestracji wybierz opcje że rejestrujesz się jako “Klubowicz”. Instrukcja rejestracji w klubie DuoLife

Zarejestruj swoje konto w DuoLife

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji wejdź na mojej stronie do zakładki “EDUKACJA” w której znajdziesz szereg materiałów które pozwolą szerzej zdobyć wiedzę na temat firmy, produktów i możliwości zarabiania.

EDUKACJA

Rejestracja jest prosta i intuicyjna, naciśnij przycisk i zarejestruj się jako Klubowicz w Klubie Duolife:

Rejestracja

PS.

1. Jeżeli masz problemy z rejestracją,  zobacz film instruktażowy jak zarejestrować swoje konto.

Film instruktażowy jak zarejestrować się do Klubu Duolife

2. Nawet 4000 złotych miesięcznie możesz otrzymać dopłaty do samochodu lub do wyboru możesz wybrać samochód do użytkowania dla siebie (ponosisz tylko koszty paliwa), może to być BMW serii 3, Mercedes klasy A, C, E albo Jaguar. Do programu dochodzą cały czas nowe modele. W jaki sposób – po wygenerowaniu miesięcznie obrotów i powtarzaniu ich w kolejnych miesiącach Pobierz w PDF warunki programu samochodowego DuoLife.

Program samochodowy dla Ciebie

3. Zasubkstrybuj kanał na YouTube i zobacz omówienie: planu wynagrodzeń, produktów i wiele innych ciekawych materiałów które mogą Ciebie zainspirować.

Zasubskrybuj kanał

Nie możesz się zdecydować, jeszcze potrzebujesz dodatkowych informacji, szukasz rozwiązań na zarabianie z domu ale masz jeszcze obiekcje, dowiedz się więcej i otrzymaj dodatkowe materiały.

Dodatkowe materiały video

Zarejestrowałem się, kupiłem pakiet biznes co dalej ?

Jeżeli zarejestrowałeś swoje konto i nie wiesz co dalej robić to napisz do mnie poprzez  formularz kontaktowy.

Kontakt

Współpracuje tylko z osobami które poważnie traktują możliwość zarabiania w tym biznesie. Odpowiadam na wiadomość tylko tym osobom które mają zarejestrowane konto z mojego linku jako “Klubowicz” oraz zakupione produkty na pakiecie biznesowym (min za 500 pkt).

Zarejestruj swoje konto w DuoLife