Program samochodowy DuoLife to rewelacyjny program samochodowy w którym za wygenerowanie już obrotów na poziomie około 30 tyś punktów (1 pkt = 1 zł) miesięcznie możesz całkowicie za darmo otrzymać do dyspozycji samochód marki BMW, Mercedes-a lub Jaguara na rok, co rok możesz go wymienić na nowy inny model. Płacisz tylko za paliwo, a  ubezpieczenie, sezonowa wymiana kół te wszystkie wydatki są już po stronie firmy. Możesz wybrać spośród BMW serii 3 i 5, a może chcesz jeździć Mercedesem C, E lub S lub Jaguarem wachlarz samochodów jest duży. Zastanów się czy w Twojej firmie zarabiając miesięcznie ok 2500 – 3000 zł i  generując co miesiąc obroty już od 30 tyś możesz jeździć nowym Mercedesem Klasy C , a tutaj masz go do dyspozycji na rok, płacisz tylko za paliwo, firma płaci za przeglądy, ubezpieczenia i inne koszty związane z eksploatacją samochodu. Wystarczy że każdego miesiąca generujesz minimalne obroty 30 tyś złotych i możesz jeździć nowym Mercedesem Klasy C lub BMW 3, ale im wyższe obroty generujesz możesz przesiąść się np: do BMW 5 lub Mercedesa GLE a nawet Mercedesa S.

Wszystko zależy od obrotów które generujesz miesięcznie, pracuj aby każdego miesiąca generować większe obroty a dzięki temu otrzymasz nowy samochód a nawet do dwóch zagranicznych wycieczek w ciągu roku. Jak to wygląda – po pierwsze musisz się zakwalifikować do programu samochodowego czyli osiągnąć odpowiedni obrót punktowy (w DuoLife jeden punkt to odpowiednik 1 zł) , w kolejnym okresie rozliczeniowym (czyli kolejnym miesiącu – w DuoLife rozliczane okresy są od połowy miesiąca do połowy kolejnego miesiąca)generujesz takie same lub wyższe obroty – czyli są one na tym samym poziomie lub wyższym i składasz formularz aplikacyjny. Im większy obrót generujesz tym wyższym modelem samochodu możesz jeździć, co ważne za wyższymi obrotami idą również wyższe wynagrodzenia (jest to omówione w innym artykule link poniżej). Dla przykładu generując 30 tyś pkt możesz jeździć Mercedesem Klasa C lub BMW 318 Touring . generując 60 tyś pkt – Mercedesem E, Jaguarem XE lub E-Pace, im wyżej tym wyższe modele, możliwości są nieograniczone, wyobraź to sobie.


 Co musisz zrobić?

Po pierwsze zarejestrować się, w jaki sposób to zrobić znajdziesz tutaj:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

i zacznij zarabia z DuoLife

Tutaj dowiesz się ile możesz zarobić w DuoLife:

Ile można zarobić w Klubie DuoLife i jak to osiągnąć?

Jak każdy biznes generujący tak wysokie zarobki trzeba poświęcić mu sporo zaangażowania, i może on stać się dla Ciebie głównym źródłem dochodu. Sprawdź ile można zarobić w Klubie DuoLife.

Zobacz!

A tutaj jak zacząć: