Dlaczego warto zostać Klubowiczem klubu DuoLife jest to pytanie nad którym zapewne niejedna osoba się zastanawiała, co mogę zyskać a co mogę stracić rejestrując się do klubu DuoLife.

Poniżej w kilku punktach odpowiem na powyższe pytanie:

1. Aby zarejestrować się do klubu DuoLife musisz mieć 18 lat, w dowolnym momencie możesz zrezygnować i wyrejestrować swoje konto bez żadnych konsekwencji.

2. Możesz zarejestrować swoje konto Klubowicza jako osoba fizyczna lub jako firma.

3. Aspekt biznesowy, jako Klubowicz klubu DuoLife  możesz zarabiać pieniądze poprzez budowę swojej sieci, swoich struktur według planu kompensacyjnego (wynagrodzeń)  DuoLife lub poprzez odsprzedaż kupionych produktów swoim znajomym, kolegom z pracy  lub np. w swoim sklepie.

4 Aspekt ekonomiczny, możesz zarejestrować swoje konto Klubowicza klubu DuoLife jako:

– Klient Preferowany wówczas masz rabat 20% od cen detalicznych,

– konto z Aktywnością Konsumencką wówczas otrzymujesz rabat min. 40% od cen detalicznych,  posiadając Aktywność Konsumencką możesz zacząć zarabiać pieniądze budując swoją sieć według planu kompensacyjnego DuoLife,

– konto z Aktywnością Biznesową wówczas poza rabatami, bierzesz udział we wszystkich programach motywacyjnych jakie firma przygotowała (m.in: program samochodowy, wycieczkowy), szkoleniowych oraz planie kariery.

5. Możesz spotykać się z innymi Klubowiczami, nawiązując nowe znajomości nawet na arenie międzynarodowej, stajesz się członkiem społeczności DuoLife.

6. Możesz uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach i szkoleniach.

7. Bierzesz udział w planie kariery klubu DuoLife dzięki czemu możesz kolejno awansować na lidera, kierownika, menedżera, dyrektora a nawet prezydenta klubu DuoLife.

Jeżeli chcesz dołączyć do DuoLife, to zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

W razie pytań 

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie lub WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Nowy plan kompensacyjny (wynagrodzeń) na rok 2023 firmy DuoLife

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!

43 powody dlaczego warto wybrać DuoLife aby zbudować swój biznes życia.

43 powodu dlaczego warto zacząć współpracę z firmą DuoLife, dlaczego warto z firmą DuoLife zbudować swój biznes życia, przedstawię w prosty sposób, opisane kilkoma prostymi zdaniami każdy punkt

Zobacz!