Wizytówka DuoLife

DuoLife to firma polska o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym, budowanej sukcesywnie od początku, czyli od roku 2013. Siedziba firmy mieści się pod Krakowem a właścicielami są Polacy. Obecnie na terenie Polski prężnie działają dwie fabryki – suplementów (w Kozach) i kosmetyków (w Łodzi). Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjno – logistycznym, a także firma DuoLifa dokładnie wie skąd pochodzą wszystkie komponenty. Powstają dzięki temu suplementy, kosmetyki i żywność funkjonalna, która trafia do szerokiego grona odbiorców. Wśród Klubowiczów  klubu DuoLife są nie tylko Polacy, ale również klienci zagraniczni z kilkudziesięciu krajów i każdego roku firma zwiększa zasięg działania o kolejne kraje. Doskonała jakość certyfikowanych produktów wytwarzanych w oparciu o innowacyjne, opatentowane formuły to najlepsza wizytówka firmy DuoLife.

Rozwój DuoLife oparty na misji, wizji i wartościach

Systematyczny rozwój i poszerzanie rynków oraz liczby Odbiorców wpisuje się w filozofię firmy DuoLife, Firma DuoLife zapewnia najwyższą jakość produktów, by poprawić standard życia każdego, kto zetknie się z firmą DuoLife – w Polsce i za granicą. Firma nie mogłaby wyznaczać kolejnych celów, gdyby nie wartości, jakie wyznaje. Firma stawia na pierwszym miejscu  Klubowicza, Partnera i Klienta w jednym, daje to firmie poczucie sensu i uwiarygodnia misję firmy DuoLife. Zachowując się w 100% uczciwie i rzetelnie, DuoLife jest w stanie budować długotrwałe relacje partnerskie. Udaje się to osiągnąć dzięki regularnym szkoleniom, spotkaniom i eventom. Wszystkie te działania wpływają dodatnio na rozwój osobisty –  każdego Klubowicza.

Wsparcie DuoLife i działalność proekologiczna

Nie byłoby DuoLife, gdyby wizji nie podzielały firmy partnerskie, z którymi  DuoLife współpracuje. Są wśród nich trenerzy, sportowcy, partnerzy biznesowi, firmy np: Mercedes a także Rada Naukowa dbająca o najwyższą jakość i efektywność linii produktów. Nie możemy też nie wspomnieć o WORLD HEALTHY LIVING FOUNDATION – dziele, które codziennie inspiruje i motywuje, by oferować bezpieczne produkty ratujące życie i zdrowie. Firma wychodzi z przekonaniem poza człowieka, angażując się w działalność proekologiczną. Jej wyrazem jest m.in. akcja #EcoDuo, czyli odejście od papieru na rzecz opakowań bardziej przyjaznych dla środowiska.  

Opakowaniom poświęcamy wiele uwagi. Firma m.in opracowała również innowacyjną formułę ACTIV-VIAL™ – pojemnik wyposażony w zabezpieczenie przed pierwszym otworzeniem i w trójfazową wyściółkę Activ-Polymer™. Opakowanie to pozwala zachować wszystkie wartości produktu, m.in. z uwagi na skuteczną barierę przed negatywnym wpływem wilgoci i światła. Suplementów DuoLife nie trzeba przechowywać w lodówce – wystarczy dowolne miejsce, w którym utrzymuje się pokojowa temperatura 20-25 stopni Celsjusza. 

Współpraca z DuoLife

Wiem, że współpraca z firmą DuoLife daje wiele wymiernych korzyści, nie tylko finansowych. Niemniej to właśnie stabilność finansowa sprawia, że kolejne osoby wchodzą w szeregi Klubowiczów klubu DuoLife. Softmarketing jest systemem na którym oparty jest sukces DuoLife, system  który doskonale się sprawdza. Pozyskiwanie kolejnych Partnerów poprzez sprawdzone rekomendacje jest naturalną koleją rzeczy, gdy tylko wypróbuje się produkty sygnowane naszą marką. Liczne opinie (w zdecydowanej większości pozytywne), a także rosnąca liczba zamówień, a cp za tym idzie dynamiczne zwiększanie obrotów rok do roku utwierdza w tym przekonaniu. Codziennie obserwując życie, produkty dostępne na rynku, możemy sobie uświadamiać jak duże jest zapotrzebowanie na godne zaufania, prozdrowotne produkty DuoLife. 

Klubowicze DuoLife i ścieżka rozwoju 

Klubowicze doceniają jednak coś więcej w DuoLife. współpracując z firmą , stają się częścią dużej społeczności, stają się przedsiębiorczymi biznesmenami. Wielu z nich osiąga sukces z DuoLife właściwie bez jakiegokolwiek wysiłku ze swojej strony. Nienormowany czas pracy, a także brak wymagań dotyczących m.in. wypracowywanych norm zdecydowanie wpływają na dobrą atmosferę i pozytywne odczucia związane z DuoLife. 

Jednocześnie Klubowicze którzy podchodzą profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do rozwoju biznesu z DuoLife – wciąż budują sieć klubowiczów którzy używają produkty DuoLife, i tutaj bardzo ważna informacja: do klubu DuoLife wystarczy zarekomendować trzech nowych partnerów a reszta to pomoc w budowie sieci pozyskanym już partnerom i w ten prosty sposób można zbudować bardzo duży biznes generujący setki jak nie więcej tysięcy złotych obrotów miesięcznie.  Oczywiście są pewne zasady budowy sieci ale to już jest opisane w innym artykule. Budowa sieci opłaca się i to zawsze, ponieważ za każdą kolejną wprowadzoną osobę do świata DuoLife uzyskuje się pasywny dochód – naliczany co miesiąc. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy zamawia się nasze produkty dla siebie i swoich bliskich, czy rozwija  się ścieżkę swojej kariery. Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój.

Zapraszamy do współpracy!