Bonus lojalnościowy to inaczej bonus za regularnie robione zakupy, jeżeli chcesz otrzymać jak najwięcej produktów za darmo, a dokładnie za 1 zł w ramach bonusu, to zapoznaj się z poniższym artykułem.

Jeszcze inaczej bonus lojalnościowy możemy zdefiniować jako nagradzanie Klubowicza klubu DuoLife za cykliczne kupowanie w swoim sklepie (po rejestracji do klubu DuoLife masz dostęp do swojego sklepu ze specjalnymi cenami, które są tylko dla Klubowiczów, czyli z rabatami 40%)  produktów DuoLife.

Na czym polega bonus lojalnościowy i jak go realizować?  

Otrzymujesz go od trzeciego zamówienia, pod warunkiem że zakupy robisz w każdym okresie rozliczeniowym (okres rozliczeniowy trwa w DuoLife od 16 danego miesiąca do 15 kolejnego miesiąca), Twoje zakupy muszą być na minimum 250 pkt (Aktywność Konsumencka)  w każdym okresie rozliczeniowym, a najlepiej 500 pkt (Aktywność Biznesowa) i wyżej np. za 750 pkt

W momencie zrobienia kolejnego trzeciego zamówienia za minimum 250 pkt  otrzymasz za 1 zł extra produkt z puli Bonus 1 produktów DuoLife (slajd poniżej)

Jeżeli Twoje każde z Twoich trzech kolejnych zamówień jest na co mnie 500 pkt i więcej to otrzymasz kolejny produkty z puli Bonus 1 za 1 zł i  Bonus 2 za 1 zł

Przy zakupach dokonanych w każdym z trzech kolejnych okresów rozliczeniowym za minimum 750 pkt i więcej otrzymasz produkt z puli Bonus 1,2 i 3 z każdej puli po 1 zł

Ważne – jeżeli jesteś nowym Klubowiczem z aktywnością za minimum 500 pkt w każdym okresie rozliczeniowym, to w ponad bonusów opisanych powyżej otrzymasz jako bonus powitalny przy trzecim zamówieniu flagowy produkt DuoLife: Dzień i Noc (wartości tylko tego zestawu to ponad 350 zł !).

Suma punktów w danym okresie rozliczeniowym sumuje się, to znaczy że np: Twoje pierwsze zamówienie było na 250 pkt, i kolejne w tym samym okresie rozliczeniowym było na 300 pkt, to w podsumowaniu danego okresu rozliczeniowego masz 550 pkt, czyli masz tzw. Aktywność Biznesową w danym okresie rozliczeniowym.

Poniżej link do filmu w którym dokładnie omówiony jest system przyznawania bonusów w ramach programów lojalnościowych. Zapoznaj się z nim aby nie tracić przysługujących Tobie gratisowych produktów.

Po trzech okresach rozliczeniowych, gdzie w każdym okresie byłeś aktywny to w kolejnych czwartym, piątym, itd., okresie, to w każdym miesiącu otrzymujesz regularnie bonus lojalnościowy według punktów opisanych powyżej.

https://mb.bhs24.eu/v/2447/musisz-to-wiedziec—jak-dziala-bonus-lojalnosciowy/

Aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swój pierwszy zakup:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie albo WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu: