Co to jest wyzwanie 90 dni? Czy wyzwanie 90 dni jest dla Ciebie? O co chodzi w wyzwaniu 90 dni?

Jeżeli masz wysoki apetyt na życie, potrzebujesz samorealizacji, masz trudności finansowe lub szukasz motywacji i inspiracji to wyzwanie 90 dni jest dla Ciebie. Motywacja to dwa słowa motyw + akcja, bez działania nie ma rezultatów, same intencje nie wystarczą. Mamy rewelacyjne produkty i biznes, dzięki którym możesz realizować swoje cele. Wkrótce wprowadzamy w życie program 90 dni, obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do wyzwania 90 dni. Dołącz do naszego zespołu ludzi zmotywowanych, osób które chcą osiągnąć sukces. Będąc częścią zmotywowanej społeczności zdecydowanie łatwiej będzie Tobie osiągnąć sukces, osiągnąć postawione sobie cele. Poniżej bardzo krótko opisze podstawowe kroki w wyzwaniu 90 dni.

Jeżeli już jesteś gotowy do podjęcia wyzwania 90 dni to zarejestruj się do klubu DuoLife, link do rejestracji z dokładnym opisem jak to zrobić znajdziesz pod tym artykułem.

Poniżej przedstawiam w dużym skrócie plan działania, podstawowe kroki w wyzwaniu 90 dni które należy zrobić aby plan się powiódł. 

Krok 1 to postaw sobie cele, co chcesz osiągnąć w wyznaczonym czasie, może chcesz osiągnąć określoną rangę w planie kariery, a może chcesz otrzymać samochód, a może chcesz zarobić określoną kwotę i potem zarabiać ją każdego miesiąca? Postaw sobie jasno określony cel.

Krok 2 to czas na przygotowanie się do realizacji wyzwania 90 dni, jest to okres zwany pre-launch.

Krok 3 odpalenie startu w wyzwaniu 90 dni i realizacji krok po kroku wyznaczonych celów.

Krok 4 to finałowe wydarzenie w trakcie którego będziesz święcił swój sukces i będziesz dumny z osiągniętego celu.

Chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną.

Aby zacząć zarabiać pieniądze w DuoLife zarejestruj się w prosty sposób poprzez link:

Jeżeli masz problem z rejestracją to zapoznaj się z artykułem:

Jak zarejestrować się jako Klubowicz w DuoLife i zacząć zarabiać na polecaniu produktów?

lub DuoLife jest jednym z najciekawszych sposobów na zarabianie pieniędzy na polecaniu produktów, opartym na idei softmarketingu – czyli polecaniu produktów które przetestowałeś osobiście i jesteś z nich zadowolony.

Zobacz!

Po rejestracji, aby zostać aktywnym członkiem Klubu DuoLife i móc korzystać z wszystkich przywilejów Klubowicza DuoLife zrób swoje pierwsze zamówienie:

– możesz wybrać spośród dostępnych pakietów – jest to najbardziej opłacalne ponieważ masz pakiety w ten sposób przygotowane aby otrzymać mix różnych produktów, dzięki temu poznasz różne produkty firmy, 

– lub możesz wybrać sam produkty, aby zostać Klubowiczem czyli móc korzystać z przywilejów jakie daje uczestnictwo w klubie DuoLife, muszą to być produkty za minimum 250 punktów (przy każdym produkcie znajdziesz ilość punktów i suma tych punktów musi wynosić minimum 250 punktów) jest to tzw. Aktywność Konsumencka, tą opcję polecam dla osób które chcą mieć dostęp do produktów DuoLife w cenach hurtowych,

– jeżeli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy to wybierz tzw. Aktywność Biznesową tj. produkty za minimum 500 pkt, masz wówczas dostęp do wszystkich programów motywacyjnych (np.: samochodowy, wycieczkowy), narzędzi marketingowych oraz wszystkich bonusów dzięki którym możesz zarabiać pieniądze.

Za zakupy możesz zapłacić kartą lub przelewem. Wszystkie informacje związane z rejestracją i zakupami otrzymasz na adres e-mail (pamiętaj aby prawidłowo go wprowadzić)

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną, poprzez:

– formularz kontaktowy: https://biznestoq.pl/kontakt/

– e-mail: BiznesToq@gmail.com

– lub telefonicznie albo WhatsApp: +48 732 990 736

Mam nadzieje że ten krótki materiał pomógł Tobie w ocenie firmy i podjęciu decyzji, jeżeli nadal szukasz odpowiedzi na Twoje pytania zachęcam do zapoznania się z innymi materiałami dostępnymi na moim blogu:

Nowy plan kompensacyjny na rok 2023 firmy DuoLife

Od 16 lutego tego roku 2023 zostały wprowadzone zmiany w planie kompensacyjnym (zwanym również planem marketingowym lub planem wynagrodzeń) firmy DuoLife. Zmiany mają na zadanie ulepszyć plan wynagrodzeń tak aby osoby które angażują się w rozwój firmy otrzymywały jeszcze lepsze wynagrodzenie.Nowy Klubowicz zostaje umieszony w strukturze tylko raz, zostaje umieszczony tylko w strukturze kariery i analogicznie

Zobacz!

Program samochodowy firmy DuoLife, aktualizacja 2023

DuoLife opracowało autorski program motywacyjny,  program samochodowy dla osób aktywnie angażujących się w zarabianie pieniędzy we współpracy z firmą DuoLife. Możesz zdobyć auto swoich marzeń które w 100% będzie opłacało DuoLife dla Ciebie przez rok, po roku możesz zmienić samochód lub nadal go użytkować, Ty ponosisz koszty tylko paliwa (a resztę pokrywa DuoLife: opłaty, serwisy,

Zobacz!

Marketing sieciowy – dla kogo jest to świetny sposób na zarabianie.

Ten artykuł o marketingu sieciowym nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeżeli szukasz prostych wskazówek jak zarobić pieniądze przerwij czytanie. Jest to artykuł przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, dla osób wytrwałych, dla tych osób które chcą zarabiać pieniądze.  Często mówi się i słyszy że marketing sieciowy jest dla wszystkich, i z pewnego punktu widzenia tak jest, ale

Zobacz!